Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan mások életével...

Állandóan mások életével vagyok elfoglalva, és hozzájuk mérem magam. Mert az én életem uncsi. Mit tehetek ez ellen? Hogy csináljam, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


teremts magadnak izgalmasabb, tartalmasabb életet, és akkor avval leszel elfoglalva, hogy másnak milyen az élete. Az amúgy is időpocsékolás.


Üdv R.

2013. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet nem tudod élvezni az apróbb örömeket sem mert a hülye tv-ből csak az jön le hogy akkor vagy valaki ha tele vagy pénzzel meg stb.

Szerintem ne másokkal foglalkozz hanem azzal foglalkozz hogy Te milyen életet élsz ,ha nem vagy elégedett akkor dolgozz azon hogy javíts a helyzeteden!Mindenre van megoldás,csak foglalkozni kéne a dolgokkal és tenni értük valamit!

2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jó öreg NIHIL effektus... Csak az árt meg, amit túlzásba viszel. Alapvetően sokat tanulhatsz abból, hogy mások miként élik meg a mindennapjaikat, de közben elfeledkezel a saját életedről. Elhiszed azt a sok képmutatást, amit a médiában közvetít neked az a sok tehetségtelen senkiházi. Vagy a facebook... Ki kell belőle lépni, egy nap 2x megnézed azt kalap. Kockulással nem nagyon tudod megvalósítani önmagad, kivéve, ha te vagy Steve Jobs, Bill Gates, stb.

Teremts magadnak egy saját kis világot, amiben jól érzed magad. Legyen stílusod, kapd el a ritmust. Tanulj meg új dolgokat, lehetőleg olyasmit, amit mások nem nagyon tudnak. Biztosan vannak erősségeid, amikben jó vagy. Légy bennük még jobb! Akarj valaki lenni! Volt egy nagyon jó tanárom, azt tanácsolta nekem vegyek elő egy kis papírt, és írjak rá 4-5 dolgot (például így; Céljaim:

- Meg fogok tanulni, dobolni...stb.)

amit el akarok érni 1 éven belül, de lehet ez egy hét is. Tegyem a zsebembe, és minden nap vegyem elő, olvassam el. Nem nagyon hittem benne, de nem is volt mit vesztenem. Eltelt már egy pár év. Az akkor lehetetlennek tűnő dolgokat elértem. Nem kevés energiát fektettem a dolgokba, de megérte. Ha igazán vágysz egy dologra, teszel érte. És miközben dolgozol rajta, nem lesz időd, meg késztetésed arra, hogy más hülyeségével foglalkozz. Egy idő után veled fognak foglalkozni, mert ha elérsz valamit, olyanná akarnak majd válni mint te!

Üdv!

2013. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bettycii-the-sexy-girl válasza:
Teremts magadnak érdekesebb életkörülményeket . Mások életével meg ne foglalkozz ,mert nem érsz el vele semmit.
2013. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!