Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkérdezte valaki a korát és...

Megkérdezte valaki a korát és annyit mondott hogy "sok". Miért?

Figyelt kérdés
Még honapokkal ezelott, kozepiskolai ferfi tanartol aki laza tanar amugy, megkerdezte egy diak (nem en) hogy hany eves, es annyival letudta hogy "sok". De miert? Fiatal is, kb 35 korul lehet. Foleg hogy nem karotnyelt alak hogy zavarva jojjon ettol szerintem. Vagy ennyire illetlennek szamit ezt megkerdezni?
2020. júl. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eh. Szerintem nincs vele semmi baj ha megmondja.

De lehet amúgy, hogy csak 24 éves és te meg azt hiszed, hogy 35 körül van. :D


Tehát lehet öregebbnek látszik ezért kínos neki. Amúgy ha tényleg laza tanár lenne meg ilyesmi szerintem megmondaná simán. Tényleg nem lehet öreg hogy zavarja meg ilyesmi.

2020. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tuti nincs a huszas eveiben. :D
2020. júl. 18. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert ez őnála a magánügy kategória, és nem köteles a diákjaival megosztani azokat a dolgokat, amelyek a magánéletéhez tartoznak!

Illetlen volt a kérdés. Nem tartozik rátok.

2020. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is maganügy. Az ora nem ismerkedesnek lett szanva
2020. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Magánügynek és nem illőnek tartja a kérdésedet, és picit az orrodra akart ezzel koppintani, hogy vedd észre az illetlenségedet.
2020. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy nem en kerdeztem, hanem osztalytars, de mindegy.
2020. júl. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!