Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem képes megérteni egy...

Hogy nem képes megérteni egy tesitanár, hogy nem megy valami?

Figyelt kérdés

Két dolgot hoznék fel példának.

Egyiknek az elszenvedője én vagyok a másiknak pedig a pasim.

10. osztályban volt idén év elején, hogy pont "azokon" a napokon nem volt játékóra, amin a lányok.. tudjátok na. Én természetesen szóltam, hogy most nem megy, de a féérfi tanár kiröhögött. Háát kösz. annyira jól esik. Épp, hogy még a lépésemre is vigyázok, nehgy valami elmozduljon mert különben vörös lesz a nadrágom mindenhol is, erre ugrálunk, futkosunk stb.

Mivel nem voltak fiúk a közelben ezért mondtam, hogy háát jó. legyen. Természetesen elfolyt a betét mellett egy kicsi a rossz tampon miatt, meg még sok már miatt és egy gyönyörű piros csík ment le a bokámig. Gyönyörű volt. Kifele menet csak mosolyogtam a tanárra. Direkt szóltam neki, hogy ez most nem fog menni. A női dolgok maitt. Máskor felkészülök és úgy rakom össze magam ott alul, de normál napokon nincs ekkora nagy igénybevétel. stb stb. A másik dolog az az, hogy nem voltam jól. A női dolgok miatt. Nagyo nritkán van, hogy nagyon görcsöl és nagyon fáj, de van olyan! És az csak egy nap, igazán felmenthetett volna. TÖbb tanár is kérdezte, hogy jól vagyok-e, mert fal fehér voltam, sápadt és rázott a hideg. Erre a tesitanár: nem baj fussál csak. szekrényugrás.



A másik: pasim mesélte, hogy (egymásik tesitanár) akkora fsz volt, hogy nem hitte el, hogy a csuklójával nem tudja megérinteni a vállát. Ember!! Ő kondizik, van rendes bicepsze, az ujjaival is épp, hogy eléri a vállát.

A tanár meg órai munka egyest adott neki, mert nem csinálta a feladatot. Nagyszerű.


Ilyenkor mi a teendő? Igazgató? vagy szülőket is be kéne vetni?


2020. júl. 18. 20:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mindig előre szólok a tanárnak még amikor az öltöző környékén van. Egy órát egy évben igazán elengedhetne. vagy csak annyit, hogy nem ugrálok és futok.
2020. júl. 18. 20:29
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy nem ért a szakmájához, és nem veszi figyelembe a gyerekeket, csak ledarálja az órát, és mielőbb túl akar lenni rajta..
2020. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben. Meg 10. osztályban a "pasid".
2020. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3: és neked mi is a problémád? Nem erről szólt a kérdés, hogy megállapítsd, hogy ennél csak kisebb bajom elgyen. :) Igen pasim. így hívják.
2020. júl. 18. 20:41
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szólj a szüleidnek és majd ők hadd beszéljenek az igazgatóval. Nálunk is ilyen helyzet volt csak akkor az ének tanár volt agresszív.. De aztán minden meg oldódott ki is rúgták..
2020. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De én nem akarom, hogy kirúgják :( csak annyit, hogy vegye észre, hogy mi is emberek vagyunk, nekünk is vannak érzéseink. Pláne, ha ciki dologról van szó. Az, hogy a bicepsz miatt nem éred az a vállad az "semmiség" hülye a tanár és kész. De az én dolgom? Csoda, hogy nem hagytam vérfoltokat, amiket takaríthatok majd fel.
2020. júl. 18. 20:46
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
De, az ilyet rúgják ki, ez megszégyenítő, főleg egy fiatal lánnyal ezt csinálni... felfordul a gyomrom. Szólj a szüleidnek vagy az osztályfőnöknek, nagyon nem oké, ahogy viselkedik.
2020. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

"Máskor felkészülök és úgy rakom össze magam ott alul"


Mondjuk, ez egyébként is mindig rendesen kéne.


A másik meg, hogy leülsz, és közlöd, hogy NEM. Ennyi.

2020. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is volt egy ilyen, tesitanar a saját lányával csinálta meg ugyanezt. Mert hogy mindig menstrual valaki, akkor az mindig fel legyen mentve. Szekrényt meg nem ugranék, meg nem hagynám, hogy a bokáig csorogjon a vér.

Kivonulnék, aztán sz.pja le magát.

2020. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De aztán nehogy azt higgyétek, hogy a mensi az mindenből felmentés. Fáj fáj. na és. Van rá gyógyszer. ha meg nagyon fáj, akkor otthon kell maradni. háziorvos ad igazolást. De azért egy napot elbszni csak a tesi miatt nem fogok.
2020. júl. 18. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!