Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se tud már nevetni?

Más se tud már nevetni?

Figyelt kérdés

Ma elgondolkoztam rajta és rádöbbentem, hogy már évek óta nem nevettem.

Egyszerűen nem tudok. Akármilyen vicces dolgot látok vagy történik, nem tudok nevetni, hiába tartom viccesnek és nevetnék legszívesebben.

De még csak egy igazi mosolyt se tudok kicsikarni magamból.

Mindig kifejezéstelen az arcom. Olyan mintha állandóan szomorú lenne.


Más is van aki képtelen nevetni vagy mosolyogni? Ez miért lehet?


2020. júl. 19. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Csak azért kérdezem mert hormonális változáskor fellépő depresszió és hangulatingadozás is okozhatja.

Ha nincs ilyen akkor még arra tudok tippelni hogy boldogtalan vagy. Valamit változtass az életeden ami jobb irányba mozdítja.

2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, én egyedül is képes vagyok nevetni.
2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23/F, és tényleg elég boldogtalannak érzem magam.
2020. júl. 19. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tudok. Tegnap is egy csomót:D Te miért nem?
2020. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok.

Meg tudlak érteni! Én is nagyon sokszor vagyok szomorú. Bár rajtam nem látszik, mert sokat nevetek, poénkodom. Ezáltal egy álarc mögé bújik az igazi énem. Senki nem vesz észre semmit.

Úgy szoktam magamat jobb kedvre deríteni, hogy vicces videókat nézek vagy elalvás előtt zenét hallgatok. De, az a baj, hogy ez a jókedv csak ideiglenes. Másnap jön újra a reggel, és minden kezdődik elölről.

Jelenleg is próbálok változtatni pozitív irányba az életemen, de kezdek elfáradni. Pontosabban, amennyi rossz dolog, keserűség történt már az életemben, mind - mind rombolta a lelkemet.

Egyedül vagyok.

Sokszor gondolok a halálra, hogy bárcsak jönne már.

Nem tudom, meddig bírom még.

Egyelőre küzdök a céljaim eléréséért.

2020. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A bánat magányos dolog, de nevetni nem lehet egyedül. Márpedig mostanában össznépi elmagányosodás folyik, amit ez a hülye vírushisztéria csak tovább mélyít.
2020. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
Ugyanezen gondolkodtam reggel, hogy nem is emlékszem, mikor nevettem utoljára. Nem azért, mert nem tudok jókedvű lenni, sokszor szoktam mosolyogni, vagy egy-egy kuncogás elhagyja a számat, de nevetni... azt sem tudom már, hogyan kell, szerintem.
2020. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a magány is okozhatja, de van itt még valami. Ez a mai nyugati étrend nagyon nem kedvez a bélflórának, s mint az utóbbi időben kiderült, a bélbaktériumok amellett, hogy védik a bélfalat, emésztenek, fermentálnak, meghatározzák, mi kerül át a véráramba, stb, amellett enzimeket, vitaminokat, hormonokat is szolgáltatnak. A boldogsághormonokat is ők állítják elő, legalábbis a Dopamin 50 és a Szerotonin 90%-át. A depressziósok bélflórájából teljesen hiányoznak a Dialister, illetve Coprochoccus törzsek, de nagyon valószínű, hogy ha csak megritkulnak, az is rányomja a bélyegét a hangulatunkra.
2020. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!