Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha két ember ugyan úgy viccesn...

Ha két ember ugyan úgy viccesnek találja a másik nevetését akkor ők örökre nevetni fognak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
ez nem egy elb_szott szimuláció..
2020. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel egyre kevésbé lesz nevetséges.
2020. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, nem, de hosszan tart :D

Tapasztalat

2020. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről van egy jó történetem. :D

Még általános iskola 8.osztályában történt ez a szituáció. Év elején ugyebár osztályfőnök meglátása alapján összeállította az ülésrendet. Én az első padsorba kerültem be egy olyan srác mellé akihez egész 7 év alatt egy szót nem szóltam. Konkrétan ez addig is tartott amíg be nem ültem mellé. Kicsit fejbe lehet gondok voltak nála, de azt a nevetés stílust ami neki van nem lehet kibírni anélkül, hogy fél órás röhögőgörcsöt ne kapjon az ember. A legtöbb órán ezzel nem is volt semmi probléma, azonban eljött a történelem óra amelyet az iskola legszigorúbb pedagógusa, maga az intézményigazgató tartott. Mindenki rettegett tőle. Aztán én töri órák előtt mondtam állandóan a padtársamnak, hogy légyszíves csak most bírd ki, erre a 45 percre ülj meg a pcsádon. Erre elkezdődik az óra, mindenhol nagy csend, de közben észreveszem, hogy a padtársam már a szájához kapott és a röhögést próbálja visszafojtani. Én ugyebár amikor ezt észrevettem teljesen kivörösödtem, a szivem a torkomban kalimpált és ott imádkoztam, hogy istenem ne nézz oda, ne nézz rá, bírd ki (eközben az igazgató lecseszett, hogy ha még egy mosolyt meglát az arcomon kizavar) ....Hát nem bírtam ki. Elcsattant tőlem egy kuncogó hang, erre a padtársam heves röhögőgörcsöt kapott mire én még jobban rákezdtem, ráadásul mivel nagymosdós gondjaim is voltak így jól el is durrant egy igazi rottyanós fing. Rottyant akkorát mint a pörkűtt a bográcsban :D Az lett a vége a sztorinak, hogy az igazgató leüvöltötte a fejünket, kizavart szaktanári figyelmeztetéssel és egy órai munka elégtelennel. De azért a folyosón még jól kiröhögtük magunkat. :D Ezután másnap kérvényeztünk új ülésrendet osztályfőnöktől :D

2020. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan, átváltoznak Joker-ré. 😁
2020. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazi pozitív visszacsatolás. Egyre jobban fognak röhögni egymáson, majd megfulladnak, mert nem kapnak levegőt a röhögéstől.
2020. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!