Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb hiba, amit...

Mi a legnagyobb hiba, amit idén elkövettél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csak voltam és vártam a csodát el is telt 6 hónap,előbre nem jutottam,gondolom depressziós vagyok.
2020. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas szarkeveresbe beleszoltam, hogy megvedjem, akit artatlanul vadoltak. De ettol valahogy megjobban meg lett kavarva a szar. Engem nem erint, de semmi modon nem akartam tobb kellemetlenseget az illetonek.
2020. júl. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elkezdtem kocogni és tönkre vágtam a térdízületeimet.
2020. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, első. Semmit sem kezdtem az életemmel. Szüleimnél voltam fél évig, és semmit sem segítettem nekik, alig beszélgettünk, csak a gép előtt ültem egész nap. Elpazaroltam az értékes időmet.
2020. júl. 20. 02:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos, nem foglalkoztam az egyetemmel annyit, amennyit kellett volna. De azt hiszem, lesz ennél nagyobb baklövésem is idén.
2020. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4.Ezek szerint nem csak velem van ez,na és most csinálsz már valamit?
2020. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Holnap utazom el külföldre, aztán két hét múlva elkezdek dolgozni :(

Szinte a nulláról hozom fel megint magam, mert hatalmas összegeket pocsékoltam el

2020. júl. 20. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sok sikert a továbbiakban! :)

Nekem sajnos kettő is van, de nem is tudom melyik a súlyosabb:

-lett egy sportsérülésem (térd és lábfej) és járok edzésre, ahol lassan, de biztosan rendbe hozzuk. De volt a vírus, és nem jártam, itthon pedig sajnos nagyon elhanyagoltam. Ennek pedig az lett a következménye, hogy voltak napok, amikor szinte felkelni sem tudtam :c Most újra járok és már jobb, de inkább lekopogom. Csak az a baj vele, hogy nem érzem mikor terhelem túl, csak akkor, amikor már késő.

-nem álltam ki kellően magamért egy toxikus barátságban. Azóta nagyjából megbeszéltük a dolgokat, bár még mindig nem az igazi.

2020. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!