Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba amit életedben elkövettél?

Figyelt kérdés

Természetesen a családi dolgokra gondolok ezért írtam ide.(nem olyasmira,hogy nem vettem meg a szuper akciós autót pedig meg kellett volna)


Például:


Én azt sajnálom a legjobban,hogy mielőtt nagymamám meghalt volna nem mentem át hozzá pedig egy udvarban laktunk,külön házban, és csak ritkán néztem be hozzá mert nem én voltam a kedvence, de ettől még nem voltunk rosszban.

A halála előtt 3 héttel bementem hozzá, megörült,hogy végre átmentem ,de csak valami kellett ami nála volt és azt hoztam el,illetve pár szót váltottunk.Aztán napról napra rosszabbul volt és egy vasárnapi napon eldöntöttem,hogy amint hétfőn hazaérek átmegyek hozzá beszélgetni, de hétfő reggelre meghalt.(a családból mindenkivel beszélt a halála előtt kivétel velem -és várta,hogy átmenjek)


Egyébként minden nap találkoztunk csak az utolsó 1 hónapban ő nem kelt fel az ágyból nagyon, én pedig csak ritkán mentem hozzá.

Sajnos így alakult, ez az amit szívesen megváltoztatnék.


2013. jan. 7. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Inkább arra adnék választ, hogy mi volt a legjobb:

az, hogy elkezdtem olvasni a Bibliát! <3

2013. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig szerencsére nem volt ilyen.

Mondjuk a szüleim örökös vitái között nőttem fel, és utólag bánom, hogy egy-két helyzetet nem kezeltem jobban, nem álltam ki jobban magamért/magunkért (tesómmal rengeteget szenvedtünk két tűz között), de ez van, utólag kár ezen kattogni. Kicsi voltam, butaság lenne bármiért is hibáztatni magam.

2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte folyton megbánom valamelyik tettemet,mert néha túl elhamarkodottan döntök.Néha először cselekszem és utána gondolkodok.
2013. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bánom, hogy csak futólag beszéltem édesapámmal mielőtt meghalt, bánom, hogy nem volt bátorságom megölelni, mióta felnőttem. Azóta álmomban sűrűn megeszem.
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nincs, viszont van olyan ember, akivel miattam nem tartjuk a kapcsolatot, végeredményben először a hülyeségem, majd az önzőségem miatt lett így. Mostmár jobban vigyázok arra, hogy hogyan bánok az emberekkel, erre jó volt a lecke. Viszont kívánom, hogy bárcsak ne ilyen módon kellett volna ráébrednem hogy változtatni kell magamon. Mert előtte hiába mondogatták, hogy változnom kellene, valahogy ezt magam nem éreztem. A saját bőrömön kellett..megtapasztalnom. Sz.r.
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt bánom, hogy anno nem tanultam egy kicsit többet, mert a képességeim meglettek volna, csak hát lusta voltam. Most meg munka mellett tanulhatok... Egyszerűbb lenne az életem, ha akkor egy kicsit megerőltetem magam. 25N
2013. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!