Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek “keresztül”...

Miért beszélnek “keresztül” rajtam?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbbször bármilyen társaságban legyek is (családdal, barátokkal, kollégákkal), amikor én beszélek pofátlanul belevágnak a témába a saját mondadójukkal az emberek. Emiatt néha màr hangosabban is szoktam beszélni, nem akarok kiabálni, de szörnyen idegesítő. Nem tudom, hogy miért történik ez. Ennyire láthatatlan lennék? Hogy lehet ezen változtatni! Mit kéne tegyek?

2020. júl. 20. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá az illettőre, hogy te még nem fejezted be és engedje már meg, hogy befejezd a mondanivalódat
2020. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak a rokonságomban ilyenek, és ezért megszoktam, hogy felerősített hangon beszélek. Ez meg úgy hat, mintha ordítanék, és erőszakosnak tűnök. Így aztán szép lassan le is szoktam a rokoni beszélgetésekről, inkább elvonulok a rokonságom legértelmesebb tagjával, kisfiammal játszani vagy kettesben időt tölteni.
2020. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj rájuk szólni, hogy nem fejezted be a mondatot és légy határozottabb állj a sarkadra.
2020. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!