Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova tudnám rakni a pénzem,hog...

Hova tudnám rakni a pénzem,hogy ne nyúljak hozzá?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben kb. 1 millió forintot költöttem el a semmire.. aminek most semmi látszata nincs.


Rájöttem felelősségteljesebben kell viselkednem. Szóval van pár száz ezer forintom,hova tudnám “berakni”,hogy ne tudjak hozzányúlni ?


Jelenleg a bankszàmlámon van(cib bank),hova tegyem?

Az a baj,ha tudok róla,hogy van akkor simán elköltöm,ruhàra vagy bármire.


19/f



2020. júl. 20. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bankszámla és lekötöd kamatozni. Vagy úgynevezett széfeket használsz, amikbe és amikből pénzt mozgatni a rendes számládra csak netbankon keresztül tudsz, így közvetlenül nem tudod elkölteni (pl ha paypassal fizetsz, de csak a széfben van pénzed, akkor nem fogja levonni, mert külön számlarészként kezeli, amihez nem tartozik kártya).
2020. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Kincstári takarékjegyet.

[link]

2020. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az akaraterődet acélozd!


Határozd el h nem nyúlsz a pénzhez, és ezt tartsd is be.

2020. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most számoltam ki 890 ezer ft ot költöttem ősz eleje óta... olyan bűntudatom van,hogy mindjárt megölöm magam. Siralom vagyok....
2020. júl. 20. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
19 évesen honnan van ennyi pénzed?
2020. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal foglalkozz, hogy mi volt. Azzal foglalkozz, hogy mit tudsz tenni azért MOST, hogy a jövőben másképp legyen.


1. Felismerted.

2. Elhatározod.

3. Megcsinálod.


Ennyi az egész. A múltban mindenki követett el ökörségeket, a lényeg, hogy tanuljunk belőlük.

2020. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fundamenta
2020. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen,megpróbálok előre nézni! :|


Dolgoztam suli mellett és összejött egy szép kis összeg,ennyi a titka 😅

2020. júl. 20. 16:19
 9/12 Metionin ***** válasza:
Rakd egy külön számlára vagy alszámlára és kösd le. A cibnél van ilyen megtakarítási számla, bár ahhoz bármikor hozzányúlhatsz, neked lehet érdemesebb lenne valami lekötést nézni. Emellett "gyakorolhatsz" is, nevezz ki x összeget amit félreteszel és nem nyúlsz hozzá, majd ezt az összeget mindig növeld. Idővel meg lehet szokni, főleg ha adsz hozzá valami célt is, hogy mire kell a pénz pl. lakás, autó, nyaralás, bármi amire hajlandó vagy spórolni.
2020. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehegesztett kocka 10-es lemezből egy piranhákkal teli akvárium mélyén. Ha kiveszed, akkor se úgy megy majd, hogy flex... Szépen a kis vasfűrésszel... :)
2020. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!