Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aludni akarnék,de mindig...

Aludni akarnék,de mindig beugrik valami baromság,én meg csak fogom a feje. Hogy tanuljam meg elengedni,és mentálisan erősebben reagálni ezekre?

Figyelt kérdés
Meglehetősen érzékeny a lelkületem,lelki világom. Mostanság elég hülye ingerek értek, én meg csak megéltem őket,és később ,kis idővel dolgozza csak fel azagyam igazán. Ilyenkor mintha jönne egy replay gomb. És sorba hozza a múlt apró csip-csup hülyeségeit. Olyan gáz ember vagyok. Nem tudom,hogy bírok létezni,de egy kiadós beszélgetés talán,amire úgy igazán szügségem van.:S. Más nincs így ezzel? Én csak aludni akarok :(

2020. júl. 20. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor jön jól egy papír/füzet és egy toll. Leírod, akár mintha naplót írnál, aztán alszol. :)
2020. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Uristen,annyira aterzem , az utobbi par hetben(foleg így hogy volt idom gondolkodni a baromsagaimon hala a karantennak) , mar az alvas gondolatatol is rosszul voltam , csak forgolodtam es forgolodtam mert folyamatosan gondokatok cikaztak a fejemben. Hiaba voltam fáradt egyszeruen nem birtam elaludni. Nekem az segitett amit az elso valaszolo irt hogy leirtam (mondjuk en vezetek naplot szóval a te esetedben ha esetleg nem vezetsz naplot nem tudom mennyire lesz hatasos) es kibeszeltem magambol. Amikor este agyalsz rajta csak fogod a fejed hogy mennyire gáz volt az amit csinaltal/mondtal es csak még jobban beleásod magad, ahelyett hogy valakinek elmeselned , jot rohognetek rajta es menne tovabb az elet.


A masik dolog ami nagyon segitett nekem az az edzes, eléggé onbizalomhianyos vagyok az alakomat illetoen pedig nem vagyok tulsulyos ,szimplan csak nem vagyok megelegedve ezert felretettem a kifogasokat es belekezdtem(Chloe Tinget nagyon ajanlom , eszmeletlen edzos videokat csinal, minden izomcsoportra van programja , csak kukkantsd meg a weboldalat es hajra :D) . Sokkal faradtabbnak ezertem magam ,meghozza annyira hogy arra sem volt energiam hogy agyaljak!


Nyilvan az is fontos hogy lelekben megertsd hogy a dolgok amiken most idegeskedsz, par nap,het,honap vagy akar ev mulva mar nem fognak szamitani. Csak gondolj bele milyen sz@r lesz visszatekinteni azokra az idoszakokra amikor mindenfelen gorcsoltel , tudom hogy konnyu mondani , eloszor en is csak neztem egy nagyot hogy "oke , ezt konnyu mondani.." de ha egyszer megerted es elkezdesz eszerint élni sokkal de sokkal boldogabb eleted lesz. Ha nincs senki akinek kibeszelhetned a problemaidat ,tekintve hogy ugyanabban a cipoben jarunk, nagyon szivesen meghallgatlak es ha tudok tanacsot adni akkor a legjobb tudásom es "tapasztalatom" szerint adok is ^^ nem tudom 18 evesen mennyire lehet tapasztalatrol beszélni de en is megeltem mar egy ket dolgot. Probalj meg pihenni,en is nyugovora terek most.:)


18/l

2020. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valakit akivel kidumálhatod magad, vagy próbálj meg vezetett meditációval elaludni. Ott az ember hangjára fogsz koncentrálni és nem jutnak eszedbe a hülyeségek(amúgy én is ilyen vagyok )
2020. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!