Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknál fiatalos viselkedés...

Férfiaknál fiatalos viselkedés hány éves korban kezd cikivé válni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha úgy öltözik, viselkedik mint 20 évesen.

2020. júl. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezt nem értem.

Miért kéne egy 40 évesnek másképp öltöznie mint egy 20 évesnek?


Viselkedést, hogy érted? Van aki változik, van aki nem, bár 20 éves korban etológiailag nem sokat változik az ember, mondhatni semmit.

2020. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

20 éves korától kezdve**


Elírtam, bocs

2020. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Amikor az alakja már nem engedi meg (100+ kiló, sörhassal), de amíg nem elhízott, formátlan, addig miért kellene másként öltöznie????
2020. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé hülyeség ez a kérdés . Már bocs :D
2020. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Én 17 évesen-70 kilósan is ugyanúgy öltöztem, mint most 45 évesen-100+ kilósan: farmer, póló, cipő. Biztos én vagyok a hülye, de nem értem a kérdést.

Nem tartom cikinek, soha senki nem is mondta, meg amúgy is leszarnám. Mit vegyek fel, skót szoknyát?!:)

2020. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az ember korosodik úgy változik az öltözködési ízlése. Legalábbis szerintem ez a normális. Én már nem venném fel a hétéves kori macis pizsamámat :D
2020. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!