Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan vannak itt huszonévesen...

Sokan vannak itt huszonévesen akik úgy érzik elrontottak valamit az életükben és most próbálják helyrehozni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy érzem, hogy a tanulásban nagyon rossz irányba indultam el és most 22 évesen tanulom azt a szakmát amit közelebbinek érzek magamhoz. Viszont ezzel elcsesztem az életemből jópár évet és kicsit lemaradva érzem magam.


Ezért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, vannak e sorstársaim akik hasonló helyzetben vannak.

Leírnátok, hogy ti miben hibáztatok és, hogy sikerült e helyrehozni dolgokat?


A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2020. júl. 22. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Meg azt is írtam, hogy a büfészakot kiegészítettem alapvetően piacképesre, azt is beismertem, miért nem sikerült mégse és azt is leírtam, hogy azóta is tanulok.


Azt nem szeretem az optimizmusban, hogy elvakult, erőltetett tud lenni / általában.


Nem, nem fogom azt nézni, mim van.

Azt is fogom nézni, mim van és azt is, mim nincs. Ha épp több a van, örülni fogok, ha épp több a nincs, szomorkodni. Ennyi.


Amióta pelenkáztam, itattam azt az illetőt és Ő már nincs, valahogy több a nincs. És ezt ki is fogom mondani, ha kérdezik, akkor pláne.


Hadd legyünk már hús-vér emberek, akik észlelik a jó és a rossz tényeket is egyaránt és reagálnak is a jó és a rossz tényekre is egyaránt.


Amúgy a nettó 300 kezdőfizu nem elérhető Pesten.


"Elég merész kijelentés, hogy tolószéket is vállalnád"


Mert az látványos és objektív. Ezért a mai hurráoptimista ember is elhiszi, hogy az rossz.

Egy autizmus spektrumzavarra pl nem. Pedig az is megakadályoz dolgokat.

2020. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7-es minden dolog, amire vágysz, az egy dologból indul ki nálad és az az önismeret. Te valószínűleg egyáltalán nem vagy képben saját magaddal, ezért először ezen kellene dolgoznod és utána jöhet minden más is. Illetve rettenetesen sötéten látod a dolgokat, fiatal vagy és egészséges, akármit mondasz, ez a két tény önmagában olyan dolog, amiért sokan tényleg odaadnák a karjukat. Előtted még az egész élet, ha 60 évesen járnál itt, érteném, hogy neked már csak a picsogás maradt, dehát nem így van.
2020. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12


Mi számít egészségesnek?

Ha az, ha valaki nem rákos és megvannak a végtagjai, akkor az vagyok.

Különben nem.



Eléggé jól ismerem magamat.


Te miből gondolod, hogy nem, ennyi sor alapján? 😅



Kérlek ne olvassátok el vagy ne válaszoljatok... Nem erről szól a kérdés és én se akarok vitatkozni.

Ha majd akarok, kiírok róla egy kérdést magam....

2020. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem végülis tökmindegy, ez egy anonim fórum, jóindulattal fordultam feléd, ha nem kérsz belőle, akkor nem kérsz, csak akkor minek írtad le az élettörténeted? Mert bólogatást vársz és buksisimit, hogy milyen szar életed van?

Képzeld, mindenkinek szar, csak mindenkinek másképp. Aztán vannak emberek, akik ezen felülemelkednek és kihozzák belőle a legtöbbet (szerencsére itt is voltak pozitív példák erre), vagy elkezdenek mindent és mindenkit hibáztatni a szar életük miatt, saját magukon kívül.

2020. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11-es, ne mondd nekem, hogy nem lehet megkeresni :) Több mint 400 ezret keresek kezdőként, semmi mérnöki vagy stb, csak nyelvtudás.
2020. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek szr, de legalábbis nem mindenkinek ugyanannyira.


Azért írtam le, mert jól esett és erről szólt a kérdés. Ennyi. Nem több.


De hallgatom, mit csináltam rosszul és miért kapom megint a bántást, hogy állítólag nem teszek magamért.

Autodidakta tanulás, proginfó alapszak, nyári szünet óta heti 4-5 óra sport, szorgalmi időszakban a karantén alatt ez heti 3 volt, folyamatos önfejlesztés, normális (és érvekkel alátámasztott) tanácsok megfogadása azt jelenti, hogy semmit se teszek magamért. Igen, hallgatom tehát, mi kell még.


Meg azt is, hogy miért tartasz mindenkit egészségesnek, akinek megvannak a végtagjai és nem diagnosztizált rákos.



Fú jobb ha az ember nem ír semmit ide....



Amúgy tényeket írtam le a hosszúban. Nagyon nem lehet belekötni.



És igen, nem saját magamat tartom hibásnak mindenért.

2020. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Programozásban jó, ha a 250 megvan.

Ha valaki nappalin végzett, és mellette gyakornokoskodott, elhiszem, hogy van ez 300 is, viszont őket én nem is nevezném kezdőnek.



Az ég szerelmére hagyjatok már engem békén.


Meg ha nagyon nem megy a békénhagyásom, akkor legalább privátban.

2020. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

se nem gyakornokoskodtam, se ne programozást nem végeztem.


Két helyről volt konkrét ajánlatom, mindkettő 300 ezret eléri, ahol most vagyok ahogy írtam több. szóval azért nem mondanám ritkának.

2020. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!