Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól érzékelem, hogy elsősorban...

Jól érzékelem, hogy elsősorban a szegényebb réteg van jelen ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Elképesztő az a demotiváló közeg, ami itt van, úgy érzem, hogy a társadalom perifériájára szorult emberek gyűjtőhelye lett ez az oldal.


Itt mindenki szegény, aki szaros 300 000-et keres, egy osztrák mimimálbér alatt, az biztosan hazudik.


Senkit nem támogattak a szülei, akit igen, az hazudik.


Aki rendszeresen jár Európán kívülre, az hazudik.


Akinek komolyabb autója van, az hazudik. Volt, hogy forgalmit linkeltem el egy kérdéshez, mert ismeretlenül, egy anonim oldalon nem hitték el, hogy milyen autóm van.


Aki magyar és jól él, az hazudik.


Ezek az emberek nem látják, hogy az utcán szembejön az 50 milliós autó, tele 500 étterem/cukrászda, amelyek nem a "senkié", hanem valami tulajdonolja.

Üzemek, gyárak vannak, azok is rendelkeznek tulajdonossal.

Ügyvédek, magánpraxist üzeneltető orvosok, stb.


Ezek az emberek nem építkeznek? Nem látják, hogy egy burkoló/asztalos/tetőfedő elkér 20-25 000 forintot egy napra?


2020. júl. 22. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, szerintem elég vegyes. A szegényebb réteg az a %, akik mindig mindenen felháborodnak.
2020. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
A gazdagabb réteg pedig az a % akik mindig mindent általánosítanak. De tisztelet a kivételnek.
2020. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem általánosítottam.

"Jól érzékelem, hogy ELSŐSORBAN a szegényebb réteg van jelen ezen az oldalon?"

2020. júl. 22. 15:32
 4/13 vantel ***** válasza:
53%
Igen, azok vagyunk!
2020. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Én pont azt veszem észre, hogy a felső tízezer.



Itt mindenki szereti a munkáját, jól keres, tud félrerakni, azonnal tudna váltani munkahelyet, ha kellene.


Arról nem is beszélve, hogy milyen tökéletes itt mindenki.


Amióta itt vagyok, egy mai kérdés válaszai borítottak ki leginkább. A kérdező szombat éjjel kapott mailt, amiben hétfő délelőtti állásinterjúra hívták be!

Azok a válaszok, miszerint ez azért bunkóság, lepontozva, a mitpicsogsz válaszok pedig fel.


Tehát a felhasználók jellemzése röviden:

Nekem minden tetszik, minden happy, mindent és mindenkit szeretek. Mindenkit elfogadok - kivéve a kérdezőket. Mindenki úgy jó, ahogy van - kivéve a kérdezők.

Tökéletes vagyok, amiben mégsem, ott arra törekszem. Minden apró hibámat észreveszem, javítom.

Hipererős vagyok, szuperegészséges, szupergyors, szuperember.

Mintaéletet élek.

Jól keresek, a munkámat imádom.

Sokat dolgozom, sokat tanulok mégis sok a szabadidőm - nekem 36 órából áll a nap, csak nem vallom be.

Az életemben minden problémát megoldok.

Sohase fáj semmi és nem panaszkodom semmiért, ha ostorral ütnek, azért se. Sőt, nem is fáj, az ostorcsapás.

2020. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vantel ***** válasza:
18%
Ezaz,megtört!
2020. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Már nem tudod mit adj elő, mert a lelked tombol, és lassan lassan ki fog belőled törni az, amit rejtesz ezerrel.

Ha nem állsz le a gyűlölettel, nem sok időt adok neked, de a pszichiátrián fogod végezni.


Meg kéne állnod, míg tudsz.

2020. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon vegyes a gk-s közeg, vannak szegények, gazdagok, középréteg egyaránt.


Egyébként én az átlag többszörösét keresem, de 50 milliós autót azért igencsak ritkán látok. Szvsz sok olyan lehet, amiről csak hiszed, hogy 50 milliós.

2020. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak az utcánkban áll egy szalonból vásárolt Cayenne, illetve egy x7 és egy 7-es BMW.


Abszolút a 40-50 milliós kategória, tisztában vagyok az autóárakkal.

Az én 4 éves Q7-em eszembe nem jutna ide sorolni, főleg, hogy nem is újonnan vettem.

2020. júl. 22. 16:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen az átlag, és a felhozatal aránya ilyen.
2020. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!