Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már ilyen érzésetek? Mit...

Volt már ilyen érzésetek? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy sorozat ami szó szerint megváltoztatta az életem. Elmondani nem tudom mennyire szeretem. Nagyon, imádom, de nem is ez most a lényeg. Magyarországon még nem adják, de az adott országban csütörtökön véget ér a sorozat, nagy valószínűséggel örökre. Nem volt elég nagy nézettsége ahhoz, hogy még egy évadot csináljanak. Nagyon sajnálom, hogy vége lesz. Legalábbis ennek az évadnak. Az évvégére ígértek egy meglepetést (szerintem egy új zenei album, de lehet, hogy egy új évad). Sok ideig voltak pletykák arról, hogy lesz harmadik évad, de senki nem erősítette meg.

Szóval most szomorú vagyok, mert (a Bia című sorozatról van szó) egy idősek voltunk, volt egy pár dolog ami az én életemben is megtörtént.

Ti éreztetek már ilyet? Mivel "orvosoltátok"? Szóval voltatok már szomorúak azért, mert tudtátok, hogy nincs tovább?

16/l


2020. júl. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Olyan már volt, hogy egy dél-koreai sorozatból vissza köszönt a huszonév ezelőtti események amiket átéltem/tünk. Ilyen már volt..
2020. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1+és még a mondatok is egyeztek:D
2020. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor voltam utoljára így, amikor a Sandokan véget ért. Te is ki fogod heverni.
2020. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem épp filmekkel vagyok igy hanem a kedvenc(!) termékeimmel.


Talàlok egy hajvégàpolot ami olcso es valoban csodàkat tesz, nem olajozza a hajat, de extrém selymes lesz töle, SOHA egy màsik sem hozta ezt a minöséget, hàt nem kivontàk a forgalombol?


Aztàn talàltam egy német csodaarckrémet porusösszehuzo nem leszek töle pattanàsos mint az össze többitöl, szoborszépségü arcbört csinàl, hàt nem kivonjàk a forgalombol?

Talàltam az orszàgban az egyetlen olyan omega vitamint ami nemcsak omeg 3 hanem omega 6,7, 12 -t is tartalmaz, es igazi alaszkai halbol (a hal sem mindegy miböl vonjàk ki)es ami szirup, hàt nem kivonjàk a forgalombol?

Ugyanez a kàlcium vitaminnal. A bevàlt kedvencem orszàgos hiànycikk lett.miért? Hàt nem kivontàk a forgalombol?


Kedvenc fagyim a mentolos csokolàdés, szerintetek lehet bàrhol is kapni?


Vagy fültisztito palcikàkat hasznàlok pl sminkhez is. Jövöre azt is kivonjàk a forgalombol.


Szabàlyosan örülök neki, hogy màsik pàr kedvenc dolgom MÉG lehet kapni.

2020. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor végignézek egy sorozatot nekem is van ilyen "post-sorozat depresszióm". :D Érdekes mert nálam ez mindig megvan, függetlenül attól hogy épp tudok e párhuzamot vonni az életemmel. Pár nap alatt elmúlik mert élem tovább az életem, dolgok történnek, egyszerűen elterelődik a figyelmem.

Néha az is segít ha új sorozatba kezdek, de ezzel csak óvatosan mert ilyenformán váltam függővé, minden nap 7-8 részeket néztem, sorozat követett sorozatot. Azóta már "leálltam" és normális emberi mértékkel nézem, de ha odafigyelsz hogy ne kerülj be a spirálba akkor nyugodtan kezdj el egy új sorozatot

2020. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!