Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal emberek (lányok,...

A fiatal emberek (lányok, fiúk) többsége miért van fennt éjszaka és hajnalban a nyáriszünet ideje alatt? Mivel tölthetik az idejüket?

Figyelt kérdés
Éjszaka mit tudnak csinálni, és nem csak hétvégén, hanem hétköznap is.

2020. júl. 23. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mikor legyenek fent, ha nem szunido alatt?

Szamos dolgot lehet csinalni, a kozossegi mediatol a multiplayer jatekokig, filmezni, videozni, csevegni, pozolni, meg ami ma divat.

Suli alatt idealis esetben mar 9-10 korul alvas van.

2020. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez jó kérdés! Én sosem voltam ilyen, pedig épphogy 25 leszek most nyáron. Én mikor diák voltam és nyári szünet volt, akkor is ugyanúgy lefeküdtem aludni már legkésőbb este 10 körül, reggel pedig keltem 7 fele. Most, hogy melóhelyem Van visszasírom sokszor, hogy nincs már olyan lehetőségem, hogy pihenjek egy jót... Szóval ezért is nem értem, miért jó fent lenni éjjel, nappal meg aludni
2020. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Én sokszor nem tudok elaludni normál időben, mert egyszerűen nem fáradok annyira le és még nem vagyok olyankor álmos. Nincsen semmilyen napi szintű kötelezettségem, így nem számít meddig alszom, nem számít mikor alszom stb., tulajdonképpen összefolynak a napok.
2020. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én például az ausztrál barátnőmmel Skype-olok, mert nála ilyenkor délelőtt van.

Aztán persze olyan is van, hogy elnézem az órát is kicsit tovább olvasok és filmezek. Arról pedig szó se essék, ha a barátaimmal olyan programra megyek, ami hajnalig húzódik.

20/L

2020. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általában azért maradok fent, mert dög meleg van és nem bírok aludni plusz még napközben sem fáradtam el annyira, illetve rászoktam a délutáni szunyákra.


Ilyenkor sorozatot, filmet nézek, ötletelgetek mit kéne holnap csinálni, stb.

2020. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem vagyok fáradt hajnali 3 előtt és 4 körül alszok el, ez megy március óta :(.

Általában filmeket, sorozatokat nézek, görgetem a közösségi médiákat, olvasok, eszek, sírok xd, játszok a gépemen, hajat festek, sminkeket tanulok, sétálgatok a szobámban, rendet rakok, DIY dolgokat készítek pl.cipőt festek, pólókat varrok. Néha elmegyek sétálni hajbalban. Ha nagyon unatkozok akkor elkezdek tanulni (pl.morse abc, jelnyelv, vagy a sulis cuccokat)

16/l

2020. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!