Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénz válhat droggá az ember...

A pénz válhat droggá az ember életében?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. már csak akkor tud "normális" szinten viselkedni az ember, és akkor van kedve mindenhez, ha tudja, hogy pénz áll/állt a házhoz?
2020. júl. 25. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen : igen.
2020. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed (se emberek a hátad mögött, hogy kisegítsenek), megdöglesz. Ellenben a drogra rá kell szokni, a drog egyfajta... kiváltság, egyfajta délutáni hobbi.
2020. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mo.-n maximálisan igaz ez a népünkre.
2020. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Drog nelkül lehet elni, penz nelkül meg nem, szoval amig a drog egy plusz jo az eletbe, addig a penz egyfajta kenyszeres letfenntartast/igenyt szolgal inkabb es maradsz a valosagban, a drog meg "elvisz"ebböl.
2020. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a munka is okozhat függőséget.
2020. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
viszont ez egy jó "drog".. míg más drog pusztít, addig a pénz drog akár építhet is. Kokain sosem fog építeni, sosem lesz pozitív hatással az életedre.. míg ha sok pénzed van akkor rengeteg szabadidőd lehet, élhetsz egészségesen, kiegyensúlyozottan.
2020. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen értelemben inkább a sikert hajszolják ezek az emberek, nem a konkrét pénzt. Vannak sokan a pénzesebbek közt, akik csak harácsolják, és már idejük sincs elkölteni.
2020. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 A kokainról ne nyílatkoz úgy, hogy fogalmad sincs róla miről beszélsz. Vanbak jólfizetett szakmák amit 10-ből több mint kilenc ember :D kokainnal tud csak jól elvégezni.
2020. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem drog volt a pénz keresés több mint húsz évig. Visszont minden évben minimum három hónapra - nyáron - letettem.

Cserében több pénzt szedtem össze akkor, mint a legtöbb vezérigazgató. Egy rossz döntés miatt visszont egy kevesebb mint két éves lecsúszás végén mindenem elvesztettem.

2020. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki hajlamos az ilyesmire, annál válhat.
2020. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!