Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy önző barátom, aki nem...

Van egy önző barátom, aki nem akar változtatni ezen. Mi legyen a "végítélet"?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik legjobb barátomról van szó, rettentő önző ember, ezt tudja is magáról, viszont nem akar ezen változtatni. Nem én vagyok az egyetlen barátja, aki szenved emiatt, és ezt megmondta neki.

Már többször éreztem azt, hogy jobb lenne, ha hagynám a fenébe az egész barátságunkat, mert nem vagyok jól miatta. Viszont ott van az is, hogy nagyon jól elvagyunk, jó vele beszélgetni, sok a közös téma, közös élmény. Szóval ez így hullámzik, egyszer minden oké, másszor pedig eltűnik, nem válaszol, vagy csak simán bunkó. És ezt tudja is magáról


Segítsetek, mi legyen? Eddig is volt vele több beszélgetésem erről, de hónapok teltek el, és nem változott semmi. Próbálkozzak még? Vagy egyszerűen vegyek nagy levegőt, és búcsúzzak el tőle?



2020. júl. 25. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiúk vagytok, vagy lányok? Vagy vegyes. Legalább kicsit segítsél....
2020. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%

Te jó ég! El sem tudod képzelni, hogy mennyire átérzem a helyzetedet!


Nekem mondjuk nem önző barátom volt, hanem "mérgező". Nehéz tőlük megszabadulni, pont azért mert ha jó passzban vannak, jó társaságot nyújtanak. Én végül is megszabadultam tőle, rájöttem hogy egy energiavámpír.


Neked is ezt tanácsolom kérdező hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne keresd, ne hívd, ne kérj tőle segítséget. Nehéz lesz, nekem is 1 évbe telt, de sokkal jobb nélküle.

2020. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kihagyom az önző embereket az életemből. Kikerülöm őket.
2020. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul én fiú vagyok, ő pedig lány. Korábban nyitottam is felé párkapcsolatilag, de megbeszéltük hogy barátok maradunk.

Szóval általában nagyon kedves, érdekli hogy mi van velem, kérdezget, beszélgetünk, viszont ha olyanja van, teljesen eltűnik, elérhetetlen, nem válaszol. Ez az ami kiakaszt.

2020. júl. 25. 18:57
 5/9 anonim válasza:
Nem mindegy hogy hány évesek vagytok. Mert ha ilyen 16-18 akkor azt mondom hogy oké, ez még változhat. De ha idősebb akkor esélytelen. Második voltam.
2020. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
21-22
2020. júl. 25. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
A nagyfokú hangulatingadozás lehet / pszichiátriai/ betegség is. Tisztázd vele. Inkább most szakítsatok, mintsem esetleg már gyerekkel...
2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hagyd a francba. 7. voltam
2020. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2022. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!