Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merek öngyilkos...

Miért nem merek öngyilkos lenni? De még se teszek semmit. Mert úgy vagyok vele, túl élem, és max le bénulok.

Figyelt kérdés
Régen voltak barátaim, de szüleim el váltak, és meg szakadt a kapcsolat. 19 éves kormom óta, most magányos vagyok, barátnőm se volt,unalmas az életem, depressziós vagyok, és 27 vagyok most. Ahogy egyre idősebb lettem, annál jobban rá jöttem, mennyire számít ha valaki jól néz ki, vagy csak átlagos. Például, pár hete jött egy lány, munkahelyre, és beszélni kezdtünk, és annyira jó lett,hogy végre tudok valakivel beszélni ott, és nem egész nap, csendben vagyok. De lány mostanában más milyen velem, nálam néha mosolyog vagy beszél hozzám. De más idősebb férfinál, szinte mindig jobb kedvűnek látom. És féltékeny vagyok, vagy irigy. Meg velem alig akar találkozni. Pedig van 40 körüli ismerőse, akivel havonta 10 on át találkozik munka után este. És már akkor rosszul esik vagy zavar ha vele van, mert ő igen szép lány, és szexi is, sok pasi meg nézni. És ha eszembe jut, hogy szexelhet is férfival, mert vannak annyira jobban, rossz kedvem lesz. Pedig tudom sose jönne össze velem, és irigylem idősebb pasikat, akikkel találkozik és, és kavarás is lehet. Nagy városban lakom költözés miatt, de el járni se merek, mert tudom mások mennyire jól néznek ki, és ha látom utcákon sok ilyen ember van, el szégyellem magam, és kerülöm őket. Ha ezzel lánnyal is meg szakad kapcsolatom, mert el megy máshová dolgozni, újra ugyan unalmas lesz az életem. Bulizni se voltam sosem, utazni se voltam, egyáltalán nem olyan életem, mint akik jól nézek ki. Még öregebbek férfiak is, sok fiatalabb lánnyal kavarni is tudnak, vagy csak barátok, és mennek ide oda.

2020. júl. 25. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
10 napon át* korom*
2020. júl. 25. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Neked pszichológusra van szükséged, mihamarabb.
2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem segít. A lényeg annyi, még idősebb korosztálynak is, jobb élete mint nekem.
2020. júl. 25. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

jobb a francokat az öregedéssel mindig csak a baj van semmi jó nincs benne

Szedjél antidepresszánst mert te teljesen keményen depressziós vagy

2020. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben sok motiváló válasz van, ami segíthet esetleg :


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Valamint itt van pár online, telefonon vagy élőben is elérhető ingyenes pszichológus is. Ők jobban tudnak segíteni szerintem, mint mi ha mégis kérésnél ilyet.:


[link]


[link]


..Vidám napot és jobbulást! Nézd milyen szép idő van, legyél optimista..

2020. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérezte a lány, hogy tapadsz, hogy nélküle unalmasak a napjaid. Elhiszed nekem, hogy a kinézet nem minden?!?! Az, hogy a másik mennyire önálló egyedül, tud boldog lenni egyedül sokkal többet nyom, mint a külső, na meg persze az is, ha tudja a határokat, tud szabadon hagyni, a gondolataiban is.... Ne haragudj, de szerintem kinézetre nem jobb egy pocakos 40es pasi, egy 27 éves "fiúnál", csak ő már megtanulta, hogy hogyan kell közeledni egy nő felé... Menj el bulizni, ismerkedni, csak azért lehetsz csúnya márha csúnya vagy, mert így gondolkozol magadról.... Hidd el ezt is megérezzük és nem szexi. Miért ne lennél olyan jó, mint Béla, vagy István?!?! Vagy mint bárki más akit felemelsz?!?! Csak sose legyél tapadós... És ezeket a gondolatokat gyorsan felejtsd el. Amugy meg azzal szexszel akivel akar, és nem rád tartozik, még akkor sem többször beszélgettetek. Csomó lehetőség van az ismerkedésre, szexelésre, ne egy "szegény" nőnél ragadj le, és ne bennük keresd a hibát. Te nyiss, új felé!!!
2020. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!