Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom ennyire, ha...

Miért utálom ennyire, ha parancsolgatnak?

Figyelt kérdés
Utálom, ha azt gondolják, hogy valami azért csinálok meg, mert mondják. Tudom, hogy tipikus ilyen tinihisztinek tűnik, de emlékszem, hogy már gyerekként is nagyon utáltam, ha azt hitték a szüleim, hogy azért megyek haza, mert ők szóltak. Meg volt beszélve, hogy mittudom 5 ig hazamegyek, de azonkívül ne szóljanak. Most is az van, hogy tudom, hogy rendet kell raknom, én sem szeretem a rendetlenséget, de a szüleim elkezdték mondani, hogy mikor csinálod meg, csináld már meg és dacból sem fogom megcsinálni. Pedig nem vagyok rendelten, csak néha összegyűlik több ruha, meg most a bőrönd is itt volt. Légyszi ne mondjátok azt, hogy, ha az én gyerekem lennél addig nem ennél, míg rendet nem raksz stb. Válaszokat várok, hogy miért vagyok ilyen.
2019. aug. 16. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Nem szeretem, ha megmondják, hogy mit és hogyan csináljak. Jobb szeretem saját magam megszabni, hogy mit, mikor, miért teszek, és ehhez nem kell más parancsolgatása, beleszólogatása. Rendet én is úgy rakok, hogy magamtól. Ha valaki megszólja, csak azért se rakodok el.

De a munka világába bekerülve, jobb ha hamarabb hozzászokik az ember a parancsolgatáshoz...

2019. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább nem csak én vagyok ilyen. De, ha valaki megkér, hogy hozzak egy pohár vizet, akkor szívesen hozok. Csak ami a saját feladatom, abba ne szóljanak bele.
2019. aug. 16. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok mint te, és ugyanúgy csak azért sem csináltam meg. Sok probléma volt a szüleimmel ez miatt, de úgy éreztem a rossz bánásmódot vissza kell adnom valamivel.


Most a barátnőm ilyen. Valahogy mindenki aggódik mindenen, hogy mit kellene csinálni, és teljesen bele mászik a dolgaimba, hogy mikor mit csinálok. Saját maguknak okozzák a nehézségeket.

2019. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nincs ezzel semmi gond, ez egyáltalán nem rossz tulajdonság.
2019. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen viselem el a kapitány embereket. Ha dirigál már csak azért is az ellenkezőjét teszem. Persze ha egy véleményen vagyunk, akkor nem dolgozom magam ellen. Szabadságkedvelő, makacs természetű vagyok. Jó tulajdonság, mivel kitartó vagy. Csak a munkahelyen nem előnyös.
2019. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!