Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abba kéne hagynom a fuvarozást?

Abba kéne hagynom a fuvarozást?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve van autóm, és miután megvettem rá fél évvel elkezdtem úgymond feketén embereket szállítani például szórakozóhelyekre, vagy máshová ahová kérték. Jó kis kiegészítésnek tűnt fizu mellé főleg hétvégén, mikor egy óra alatt 10-15 ezer forintot egy fuvarral megkerestem (volt olyan este mikor több fuvar is volt).

Viszont mostanra már eléggé elszaladt a ló az emberekkel, főleg mikor sokat isznak, de már a buliba vezető úton is totál gáz ahogy viselkednek (sértegetnek, ordibálnak, ugrálnak az autóban, és hiába szólsz rájuk, fiatalok..). A legutóbb hazaúton közölte a srác, konkrétan parancsba adta, hogy MEGYÜNK MEKIBE!! Én mondtam, hogy nem tudok oda kitérőt tenni, mert a másik a kör várt rám, hogy vigyem őket haza. Ekkor totál bepöccent a srác, és elkezdett fenyegetni, hogy szétver engem és a kocsimat is, illetve a kormányt is elkezdte rángatni. Persze ilyenkor már holt részeg szinte mindenki. Csak a pénz gondolata tartotta bennem a lelket, de már úgy vagyok vele, hogy az autónak, és lehet, hogy nekem se ér annyit. Csak így a munkába járás költségét egy hónapra be tudom teremteni magamnak. Egyébként is Győrbe költözöm, onnan max haza fuvart tudok vállalni, oda-vissza nem. Így zajlik ez egyébként, hogy tíz körül elviszem őket este, aztán hajnalban hívnak amikor mehetek vissza értük. De ültem már 6 órát ott kocsiban, hogy minél jobban jöjjek ki belőle.


Ti mit szóltok, mit tennétek a helyemben? Tudom, csicska vagyok, ezt már megkaptam. Egyébként nem minden fuvar ennyire problémás de 10/8 katasztrófa, már-már sírhatnékom volt fiú létemre.


3-as fabia 1.0 MPI, ha ez számít valamit. Általában öten vagyunk a kocsiban.



2020. júl. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10/8 fuvar katasztrófa, akkor mi a kérdés? Én biztos nem akarnék részeg tahókat szállítani A-ból B-be. Amúgy annyira azért nem is keresed magad halálra vele, plusz veszélyes, fárasztó és éjszaka kell csinálni. Én hagynám a vérbe, dehát te tudod, hogy mi mennyit ér meg.
2020. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó meló.


Hozz szabályokat.

Aki serteget, vagy nemmjol viselkedik azt ott ahol éppen vagy kirakod az autóból.

Mit tud tenni?

Nem fizet, de legalább a hulladék leszáll rólad.

2020. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig indulás előtt fizetnek mikor be ülnek az autóba. Előre a vissza utat is.
2020. júl. 27. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy tudnám őket kirakni az autóból? Nem azok a típusú emberek akik hajlandóak erre. Rendőrt kell olyankor hívni?
2020. júl. 27. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha feketén fuvarozol, nem igazán vannak lehetőségeid.


Egyrészt az egyik lehetőség a pozicionálás, az hogy nem feltétlenül a fuvarozást hagyod ott, hanem ezt a réteget vevőkört. Másként fogalmazva más célpiacot keresel. Vagy csak fix vevőkörnek vagy hajlandó dolgozni és megválogatod, hogy kit viszel el.


Ám feketén szűkösek az eszközeid, akár marketingre, akár amúgy arra, hogy igen negálsz az út szélén kiveszed a kulcsot és rendőrt hívsz. Mit mondasz egy fehér rendszámos autóval a rendőrnek ?


Ha van lehetőséged, hogy vevőkört válts vagy fix ügyfélkört szállíts, akkor válaszd azt, ha nincs akkor hagyd abba, mert nem éri meg.

2020. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!