Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fuvarozásra keresnek kezdő...

Fuvarozásra keresnek kezdő fuvarozókat is, tehát jelentkeznék. Én fizetem ha probléma adódik az autóval, ha lerobban vagy ha meghibásodik rajta valami?

Figyelt kérdés
Nemzetközi fuvarozási állást találtam, amire jelentkeznék is. Mindenki elkezdi valahol, tehát ne itt ragadjon le a szemünk ha kérhetem. A lényeg, hogy azokkal a dolgokkal nem vagyok tisztába, hogy mit kell nekem állni és mit nem. Nyílván kereket tudok cserélni ha gond van, de ha nem indul a motor vagy az útközben megáll, akkor nem tudom megjavítani. Ilyenkor mi szokott történni? Kijönnek értem pl: Németországig megjavítani, vagy én elvontatom az autót egy szerelőbe, ahol megjavítják és a fizetésemből pedig levonják a költségeit? Válaszokat előre köszönöm!

2020. jún. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sofőrt keresnek, hanem kamionnal/furgonnal/akármível bíró fuvarozót. Tehát saját gépjárműparkkal kell rendelkeznie az illető EV-nek, vagy Bt-nek, Kft-nek stb.
2020. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1+ *A lényeg, hogy azokkal a dolgokkal nem vagyok tisztába, hogy mit kell nekem állni és mit nem.*


Tehát gyakorlatilag mindent neked kell állnod,CMR Bizt.+ útdíj+üzembetartás+javítás+üzemanyag stb. ők adják a munkát a kamionra.


A sofőrállás teljesen más.

2020. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fuvarozót keresnek, akkor saját járművel rendelkező alvállalkozót keresnek.

Ők csak annyit csinálnak, hogy szervezik neked a fuvart. Megadják, honnan, mikor, mit mennyit és hova, mikor kell vinni. Minden más gyakorlatilag a te feladatod, felelősséged.

2020. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!