Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire visel meg ez...

Titeket mennyire visel meg ez az "új világ"?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz a közérzetem. Nem szívesen megyek el sehová, mert mindenki úgy kezel, mintha fertőző beteg lennék. Boltban lerakják eléd a visszajárót, ha kérdeznél valamit hátrálnak (pedig viselek maszkot). Szórakozóhelyeken is minden megváltozott...

2020. júl. 28. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy nem egy utas lépcsőzik a mozgólépcsőn, és nem érzem túl biztonságosnak, hogy remeg az egész, mikor leszaladnak rajta. Csak sok állomáson nincs alternatíva.
2020. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Engem az a része zavar, ahol létszámkorlát van, pl. gyógyszertár előtt kint kell állni az utcán, mert mondjuk 2 vásárló lehet csak bent. Ezek azért idegesítő dolgok, bárki is mondja, hogy "semmi sem változott". Hogy a fenébe ne változott volna. Kicsit se frusztráló, amikor belépne az ember mondjuk a DM-be, és akkor rászólnak, hogy bocsi, kint kell várakozni, mert bent van a megengedett 15 ember. (Aztán csodálkoznak, a a nép áttér a webáruházas vásárlásra.)

Szakorvosi rendelőintézet előtt várakozás, a legjobb az, hogy 40 km-t utaztunk oda, nyilván mivel időre mentem, nem centiztük ki, nehogy a forgalom miatt ha késés van, ne érjek be az időpontomra. Kb. 15 perccel előbb ott voltunk, de nem engedtek be (majd beh....oztam) első utam a wc lett volna, de csak az időpontom előtt 5 perccel engedtek fel. Az meg kb. pont arra elég, hogy felcammogok, megkeresem a rendelőt, és már szólítanak is be.

Komolyan, aki azt mondta, hogy semmi változás, az nem ezen a világon él:(

2020. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem tűnt fel hogy új világ lenne, annyi változott, hogy ajánlott a boltban a maszk viselés - de nekem már az a fura, ha valakin nincs
2020. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Maszkos b.zisag.. bemegyek a boltba erre rám förmed az eladó, hogy hol a maszk? Közben neki a maszkja le van tolva az álla alá, orra szája szabadon..🤨
2020. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy orbitális pattanás van homlokodon, akkor ne csodálkozzál a távolságtartáson, mert azt hiszik kovid-varánsos vagy:))))
2020. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Már bedarált, de intro vagyok én is.
2020. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Attól tartok, ez még csak a kezdet, lesz ez még cifrább is...
2020. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem visel meg. Egy kicsit az zavar csak hogyha várni kell a bejárat előtt. Érdekes mert azt hittem hogy zavarni fog a maszk de egyáltalán nem zavar.

"Boltban lerakják eléd a visszajárót" Erről csak az jut az eszembe hogy alapból az eladó egy nap legalább 100 emberkezébe belerakja a pénzt, érintkezik pl fertőző szemölcsös ember kezével is, mert sokszor véletlenül összeérintketik a kéz. És akkor még nem beszéltem a sok baciról és vírusról amit belekrákogtak az emberek a kezükbe. De tovább mennék. 10ből 1 ember nem mos kezet a wc használat után. Összegezve lehet hogy kényelmesebb ha a kezembe rakja a pénzt, de teljesen megértem hogyha az eladók nem szeretik. Mondjuk a pénzen is rajta marad a vírus de ha ő adja a pénzt és lerakja kisebb a fertőzés esélye.

2020. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem eléggé felemás érzéseim vannak. Amióta Édesanyám elhalálozott (tavaly augusztus, hónap közepén lesz egy éve - azóta EGY EMBER ÖLELT ÁT ÉS ADOTT PUSZIT...)


Félreértés ne essék, NINCS SZEX az illetővel. Utólag visszagondolva a vonzalmát kimutatta felém - ez február elsején történt.


Nem találkoztam azóta az illetővel - bár régi jó ismerősöm "barátom". (Udvarlókból viszont nincs hiány egyáltalán, de választani mostanában nem fogok.)


Túl sok elfoglaltság miatt nem tudom átértékelni kellőképpen az életemet.


Ui: elköltözni szeretnék a lakásból és a környékről, majd csak akkor hozok radikálisabb (a magánéletemet is érintő) döntéseket.


Üdv: egy középkorú Hölgy

2020. aug. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén én már csak felesleges frusztráló színjátéknak tartom.
2020. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!