Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire visel meg ez...

Titeket mennyire visel meg ez az "új világ"?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz a közérzetem. Nem szívesen megyek el sehová, mert mindenki úgy kezel, mintha fertőző beteg lennék. Boltban lerakják eléd a visszajárót, ha kérdeznél valamit hátrálnak (pedig viselek maszkot). Szórakozóhelyeken is minden megváltozott...

2020. júl. 28. 13:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Részvétem! :(
2020. aug. 6. 13:35
 22/23 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is rossz a közérzetem és nem szívesen megyek sehová, de én amiatt, mert elvesztettem a biztonságérzetem. Rossz, hogy benne van a pakliban hogy tényleg bárhol elkaphatod ezt a szart. Ha nem is halsz bele, már belerágták a füledbe hogy de mi van ha mégis...

Állandóan cipelni magaddal a maszkot, meg a kézfertőtlenítőt, odafigyelni mindenre, mit fogsz meg, tartasd a távot, stb.... nem tetszik ez az "új világ". :(

2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én június óta járok mindenhova ahogy a korlatozasok elott, ket hetente szorakozohely es semmi leguti bajom nincs.
2020. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!