Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pontozásnál, véleménynyilvánít...

Pontozásnál, véleménynyilvánításnál mennyire szoktál aggódni a statisztikád miatt?

Figyelt kérdés
Odafigyelsz valaha, hogy csak olyan válaszokat pontozz fel, amik inkább pozitív pontozásúak és olyan hozzászólást írj, amit valószínűleg kedvelni fognak az emberek?

2020. júl. 28. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Altalában ha valaki negativan pontozza a válaszom akkor mindenki másnak negatívat nyomok be.


Ha valaki ok nélkül támadja a kérdezőt annak is, és minden más felbujtónak is, hiába pontozzák fel egymást.


A tényleg hasznosakat felpontozom


Ha valaki válasza (számomra) vicces azt is fel, akkor is ha senki más nem vette a poént és lehúzzák.

2020. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyátalán nem érdekel.
2020. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Sose pontozok le senkit, akivel egyetértek vagy valami számomra humorosat ír, annak zöldet nyomok, akivel nem, annak semmit. Aki később azt írja, hogy egyetért velem, azt is felpontozom, ahogy azokat is, akik hasznos dolgot írnak a kérdésem alá. Olyan is fordult már elő, aki csak azért kapott felpontozást, mert egyébként pirosban volt, de élveztem nézni, ahogy zöldre vált
2020. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Sem pontozásnál, sem kommentelésnél nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, vagy milyen lesz a statisztikám, írom azt, amit gondolok és pontozok hasznosság szerint.
2020. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Legtöbbször csak negatívat pontozok, amikor valaki hatalmas hülyeséget mond. Pozitívan csak akkor, ha valaki pontosan leirta azt amit én akartam.

Az nem érdekel hogy engem hogy pontoznak.

2020. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Megyek a saját fejem után, nem érdekel mások értékelése.
2020. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki hasznos választ ad, annak zöld. Pirosozni az értelmetlen választ szoktam
2020. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt pontozom aki az én kerdésemre válaszol és általában zöldet kap
2020. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Aki látszik, hogy azért van lepontozva, mert egyeseknek fáj az igazság, azt fel szoktam pontozni, még ha az én statisztikám így romlik is.
2020. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Aggódni ezen? LOL
2020. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!