Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopatának van ellentéte...

A pszichopatának van ellentéte? Aki személyiségzavaros ugyan, csak az ellentéte mégis. Többi lent jobban összefoglalva.

Figyelt kérdés

Szóval gondolkodtam ezen már régóta, de biztos hülye kérdés, meg furcsa, de tényleg ezen gondolkozok.

És, hogy:

Van-e olyan személyiségzavar, hogy utálja magát, meg nincs annyira empátiája, és lobbanékony is, meg változó hangulatú ugye. De jól meg tudja játszani magát, pl.: vicces az tud lenni.

Tehát szerintem ezek a pszichopatának az ellentétei közé sorolható ez a NÉHÁNY "tulajdonság", mert a pszichopata az nagyra van magával, meg inkább nincs baja magával. (vagyis gyakoribb eset, hogy nincs)



2020. júl. 29. 18:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Öhm, biztos.

De hogy ez engem mennyire nem tud foglalkoztatni. Nem tudom értelmezni ezeket a dolgokat. És épp azért mert nem is érdekel, meg olyan semlegesek az érzéseim ez iránt. Hiszen "fájni csak az fáj, amit érzel"... Én ezt nem úgy éltem át, hogy fájt amiket itt mondtak.. Sőt régóta nem fáj semmi, semmit sem éreztem.

2020. júl. 31. 13:05
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb személyiségzavarosnak alig van önbizalma, vagy egyáltalán nincs. a nárcisztikus nagypofája az csak egy megjátszott maszk.
2020. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ugyanezt érzem magamon. Meg "üresség", az folyton van. Erőlködök az érzelmekkel, de alig sikerül valamit kihozni magamból:D
2020. aug. 12. 16:43
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
hát nárci ezek alapján még lehetsz. de doki be tud azonosítani. ha erről kérdést tudtál kiírni, az mutatja, hogy nem vagy súlyos eset. Próbálj meg nem ártani a környezetednek. Tudd, ha ordítasz, üvöltesz, hisztériázol, csenddel büntetsz, nagy fájdalmat okozol.
2020. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Mintha könnyű lenne leállni :/. De ez nekem nehéz.

Amúgy igen, mert kb. észrevettem a problémát, de csak ennyi XD.

Majd elmegyek kivizsgáltatni magam, hogy tényleg van-e, vagy csak szimplán beütéses vagyok..

2020. aug. 12. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!