Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok emberi csődtömeg?

Miért vagyok emberi csődtömeg?

Figyelt kérdés
Mindenki jobb nálam a társaságban. Mindenki tehetséges valamiben, én meg semmiben nem vagyok jó. Miért? Nem kellek egy fiúnak sem, a a barátaim nélkülem szerveznek programokat, nem hívnak meg, hiába írok nekik minden nap, hiába szeretnék én is elmenni, de nem hívnak. Utólag értesulök mindenről. Biztosan én vagyok a hibás, valamit szarul csináltam. Tizenhat éves lány vagyok. Nem találok semmi olyan dolgot amiben iagazán jó lennék.

2020. júl. 31. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, mindjárt kapod az ismerkedő leveleket.
2020. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Velem is ilyesmi a helyzet csak fiúként. A különbség annyi hogy én már túlestem azon a ponton hogy engem ez érdekel. Le

sz@rom az egészet. Jó esetben te is túl fogsz esni ezen a ponton és így fogod felfogni, rosszabb esetben meg nem, de akkor meg valahogy meg kell próbálnod barátokat, kapcsolatokat szerezni.

Nem igaz hogy 8 milliárd emberből 1 sincsen akivel tudnál.


16/F

2020. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid? Milyen barátaid? Keress új tevékenységeket, új közösségeket: konditerem, gimnasztika, kirándulókör, állatmenhely, művészeti tevékenység a lakóhelyi lehetőségektől függően. Amiben nem vagy jó, de érdekel, azt fejleszd.
2020. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár talán hiába írom egy 16 éves agynak, mert úgye agyak vagyunk, elmék. A legfontosabb, hogy ne okoz magadnak és másoknak szenvedést. Az is fontos, nagyon fontos, hogy ne hidd el magadról a rosszat, még akkor sem, ha ezer ember vágja a fejedhez, hogy "emberi csődtömeg vagy" Ez a mondat bizonyosan nem tőled ered, ezt kölcsön kaptad egy másik embertől aki egy "emberi csödtömeg" és ő is kölcsön kapta...ha visszamennénk a gyökeréhez kb. 1670-be jutnánk, de nem folytatom. Ne hidd el, mert akkor ebben fogsz nyakig elmerülni, ez olyan mint a láp. Ebben a korban mindent elhisznek még a lányok/fiúk. A rosszat hamarább, a "csodás vagy".nehezen hiszik el. Elengedleg a következővel, gondolkozz rajta "az leszel, amiben hiszel"
2020. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!