Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltam ijen nővé?

Miért váltam ijen nővé?

Figyelt kérdés
Ez szokatlan lesz,talán nem is hallottatok még ijenről de van bennem valami nagyon helytelen dolog.Kényszeresen szeretek megalázkodni,keresem az alkalmakat ahol alárendelt szerepbe kerülhetek.Szeretem ha szidnak,ha lenéznek,ha durván bántanak fizikailag(csak férfiak).Szeretem a durva szexet.Az öltözködésnél ha szánalmas ruhát veszek fel( nem csinos,egyszerű,csúnyácska) akkor azt élvezem hogy az alapján sajnálnak le.A kettősséget abban értem,hogy csak szép ruhákba vagyok hajlandó járni,de közbe szeretnék ronda ruhákba járni hogy szánalmasnak találjanak.Ha összejönnék valakivel aki szimpatikus nekem,azt élvezném ha rondán bánná velem ha hatalmaskodna.
2020. aug. 2. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen
2020. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ha értelmesen nem tudsz válaszolni nem is kell írni
2020. aug. 2. 21:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust ajánlok, és most nem viccelek és nincs bennem semmi rossz szándék, csak annyi hogy mi ezt nem tudjuk neked megmondani, de talán ő igen. :)
2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Jó eséllyel trollkérdés, de így is kapsz majd rengeteg ajánlatot itt a magukat dom-nak képzelő luzerektől… Ha neked ez jó, keress egy BDSM kapcsolatot, ha meg nem jó, akkor keress egy pszichológust ahogy ajánlották
2020. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Jó neked, biztos megtalálod bárhol a helyed a mai világban.
2020. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

"van bennem valami nagyon helytelen dolog"

Igen, a helyesírásod.

2020. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Beszeltem vele privatban, kamu a kerdes.
2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elírt egy szót. ez aztán . menj máshova kötekedni.
2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7 te ezt már eljátszottad az én kérdéseim alatt is párszor. Nem hiszem hogy tényleg beszéltetek.
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
HOgy jöjjön egy értelmes válasz is. Valószínűleg apád erős kézzel bánt veled, kicsit szorongó alkat is voltál is most emiatt lázadsz vágy az erőszakosabb dolgokra. Gyakoribb mint hinnéd az ilyesmi , de nincs ezzel baj egészséges keretek közt..
2020. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!