Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelöl be?

Miért jelöl be?

Figyelt kérdés

Én az FB-t csak családtaggal való kommunkációra használom: nem követek senkit sem, nem teszek fel semmit sem rá.

A munkatársaim egy részét vagy én vettem fel, vagy ők vettek fel engemet, de semmi kapcsolat nincs köztünk.

Most az egyik munkatárs bejelölt, de tuti tudja, hogy fölöslegesen (onnan tudhatja, hogy nagy barátnők egy másik munkatársammal).

Miért teszi, ha nem változtatok úgysem az eddigi szokásomon?



2020. aug. 3. 16:56
 1/3 Thispain ***** válasza:
92%
Nagy valószínűséggel abból, hogy nagy barátnők az egyik munkatársaddal, nem következik, hogy tudja. Egyébként, ha amúgy sem jelölöd vissza, miért érdekel téged ez?
2020. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fura tapasztalatot szereztem: az FB csak a bejelölést mutatta, miután visszajelöltem, nemsokára rá kimutatott egy korábban nekem írt üzit részéről, amit a számítógép nem igazán jelzett. Tehát az ok meglett: szakmai kérdése volt.
2020. aug. 3. 20:45
 3/3 Thispain ***** válasza:
Az jó.
2020. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!