Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eszméletlenül megbízhatatlan...

Eszméletlenül megbízhatatlan vagyok, mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés

Egy dologra - általában ami számomra fontos - arra teljes odaadással tudok koncentrálni, de másra vagy többre már nem megy... Megfigyeltem már ha eszek, és közben beszélnek hozzám az már nálam nem megy..

Múltkor bébiszitterkedésre hívtak már 4. alkalommal, és egész nap a fejemben volt, de aztán elmélyedtem valami másban, és már volt nincs..

Ma is anyukám csak egy szelet kenyeret bízott rám hogy figyeljek a pirítására (tűzhelyen régiesen) amivel csak egy két perc odafigyelést kért tőlem, de elmerültem az internetben és kb szénné égett az egész úgy hogy ott voltam mellette és a szaga se tűnt fel. Nagyon hibáztatom magam lehet oka a modern technika sokat kockulok, de félek hogy ez a megbízhatatlanság befolyásolja jövőbeli teljesítménnyemet munka még stb ügyben...

Lehet magamat még valahogy fejleszteni, tenni valamit?

:((


2020. aug. 3. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Ez ilyen tini dolog :)

Majd mérséklődik, ne stresszeld túl. Persze jó, ha tudatosan élsz, de néha lehet lazítani.

Használj emlékeztetőket, hogy ne menjen ki a fejedből, hogy milyen fontos időpontod van.

És ha valamire nagyon kell figyelni, akkor ne add meg az esélyt az elkalandozásra magadnak.

De nincs veled semmi baj, nem lesz semmi gond.

2020. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem tényleg new lesz semmi baj...
2020. aug. 3. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el rajta dolgozni, hogy ne így legyen. Munkahelyen sem teheted meg, hogy ezt meg azt elfelejtettem. Nyilván emeberek vagyunk hibázunk. Nekem is volt, h a száraz ruhákat le kellett volna szednem de elmélyedtem a mosogátasban, felmosásban, söprésebn, főzésben és így elfelejtettem amit kértek.


Kérdező, ha elfelejteted a kenyeret később mi lesz? Ha lesz gyereked például?

A te érdekében próbáld azt, hogy amit kérnek egyből megcsinálni és ha kell kenyeret csinálni addig állj ott amíg kész nem lesz. Addig ne nyúlj telóhoz. Azt is megteheted, hogy telefonba beleírod emlékeztetőbe, hogy aznap mit kell csinálnod.


Azt se felejtsd, hogy ezek a kis elfelejtések rossz híredet kelthetik. Munkában amikor hívnak dolgozni és nem vagy vagy vmi hasonló akkor igen azt fogják mondani, hogy ez az ember megbízhatatlan és tovább adhatják...

2020. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ha ilyen súlyos, az sem kizárt hogy valamilyen neurológiai probléma. Ha odafigyeléssel sem változik konzultálnék egy orvossal.
2020. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A parom is ilyen es ez nem feltetlenul tini dolog, a parom 24 eves es egesz eleteben ilyen volt. Nem tud odafigyelni semmire, csak arra, ami ot erdekli. Napokig kell konyorogni, hogy megcsinaljon valamit, mert minden mas fontosabb. Folyton lever mindent, leejt es hiaba szolsz neki ezerszer, egyik fulen be, a masikon ki.

Surgosen kezdj ezzel valamit, mert nem csak otthon fog komoly gondokat okozni ez, de a parkapcsolataidra is pecsetet fog nyomni, munkahelyen pedig nem fognak megturni.

2020. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De egyebkent az mar remek kezdesnek, hogy felismered a problemat, sokan meg erre sem kepesek.
2020. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!