Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet annak az oka hogy...

Mi lehet annak az oka hogy sok megbízhatatlan ember van meg sok hazudozó?

Figyelt kérdés
Természetesen sokan nem ilyenek,de sokan meg igen.Én magam is sok ilyen emberrel találkoztam.Az hogy külföldön mi a helyzet ezen a téren azt nem tudom,nem sok külföldit ismerek.De én itt Magyarországon már sok link emberrel találkoztam.De miért lesz valaki link?
2020. ápr. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Sok oka van. Pl.


- születés (hozott anyag: gyenge fából való - az erősnek nem kell hazudoznia),


- neveltetés, család, rossz társadalmi hatások.

2020. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább azért mert Magyarországon úgy van megírva minden jogszabály hogy az egyik mond valamit, a másik annak meg a szöges ellentettjét. Így soha nincs egyértelmű helyzet, és soha semminek nincs következménye, nincs semmi visszatartó erő. Ezt pedig pontosan tudja mindenki, és aki ezzel a helyzettel vissza akar élni, az gond nélkül megteheti. És még ha van is valaki, aki alapjáraton becsületes, az is megváltozik amikor úton útfélen verik át és hazudoznak neki következmény nélkül a kőművestől a Telekomig és közötte mindenki.
2020. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, aki egy idő után úgy él, hogy érdektelen mindennel, mindenkivel szemben. Vannak, akiknek mentális problémájuk van. Van, akit csak az érdekek hajtja.
2020. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon legjobb üzlet a szélhámosság. -Nem is viszi semmire, aki nem áll be a szélhámosok sorába...
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csalassal ki lehet kerulni a kemeny munkat, sokszor celra vezetobb, mas kerdes h moralis aldozatokat kell hozni de van akit ez egyaltalan nem zavar
2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!