Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki megbízhata...

Milyen ember az aki megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Kire szokták ezt mondani hogy nem megbízható?

2018. máj. 16. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan, akinek nem ér semmit az ígérete/szava.

Szóval hiába ígér meg valamit, nem lehet biztosra venni.


Két barát találkozik. Ádám és Péter

Ádám elmondja Péternek, hogy éppen költözködik... erre Péter felajánlja, hogy holnap megy segíteni neki.

Azonban Ádám tudja, hogy Péter megbízhatatlan és nem számít az igazi segítségére.

Eljön a holnap, Péter nincs sehol.. de helyette Ádám egy másik barátja(András), ott van és kipakolják a régi házat.

2018. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem ezt nem kell megmagyarázni. Mert hát ki az akiben nem bízhatsz? Aki becsap téged, vagy bárki mást, aki átver, aki labilis, nem beszámítható, aki meglop, hazudik, megcsal, felelőtlen stb..

Szerintem ezek azok a tulajdonságok amik miatt én nem tudnék bízni valakiben. Elég ezek közül csak 1 is. Nem azt mondom hogy az ilyeneket rögtön kizárom az életemből, ha nem velem csesznek ki, de szoktam szólni hogy szemétséget csináltak és nem nagyon foglalkozok velük/ha igen akkor óvatosan

2018. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számíthatsz rá, ígérget de nem tartja be, hazudik, csal, sumákol...
2018. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem megbizhato..
2018. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!