Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor gyerekek voltatok és...

Amikor gyerekek voltatok és nem tudtatok cigit venni, mert pl nem volt pénzetek, ti is elszívtátok cigipapírral a száraz tuja leveleket meg diófa levelet?:D csak mert mi igen xD

Figyelt kérdés
mellesleg nem dohányzom, gyerekként poén volt, mamár nem érdekel. Olyan 8-10 évbes voltam max amikor ezeket műveltük a kis cigány gyerekekkel, eléggé szabadelvü gyerekl voltam és sokat kószáltam ide oda, boldog gyerekkorom volt, a szüleim szabadságra neveltek.
2020. aug. 3. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem cigiztem, de ált suliban a 8. osztályosok az udvar leghátuljában művelték a fent leírtat.


Azt hitték, hogy a tanárok nem tudják, pedig de. Csak az elején nem tudták, hogy kik azok.

2020. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Csinaltak nalunk is. En nem. :-)
2020. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, gyere le és rakj rendet. Amúgy, hallottam hogy dohányoznak hátrányos helyzetben lévő gyerekek mélyszegénysegben, sőt, egyszer egyik ismerősöm ki is szolgált egyet. Nyilván, az már durva dolog ha már a fát is elszivjatok, bár sponygabob paródia készült már a dologról...


Remélem azóta csak több lettél, és nem maradtál ezen a szinten.

2020. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Csináltam pár butaságot, mint minden gyerek, de hülye szerencsére sose voltam. A szüleim iskolába járattak, és foglalkoztak velem, hogy legyen némi eszem is.
2020. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt "-nincs egy cigid? buszjegyre kell..." korszakom.

Mindent feltekertük ami a kezünkbe akadt :D

olyan 13-17 éves korig.

2020. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
hallod ez nagyon nagy xD de azert nem probalnam ki
2020. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Mi teafüvet szívtunk írólapba tekerve:D
2020. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Mi teafüvet szívtunk írólapba tekerve:D"


Ez rohadt jó :D nem tudom milyen lehetett de közelebb állhat a dohányhoz mint amiket mi xD

2020. aug. 3. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Némelyik tea egész jó volt, idővel kitapasztaltuk melyikeket érdemes. Emlékszem volt valami vaníliás, az megmaradt hogy jó:D
2020. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hehe mondjuk érdekes lehetett. vaníliás cigi is van :D szóval...
2020. aug. 3. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!