Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki utálja...

Szerintetek ha valaki utálja a gyerekeket az csak egy vélemény? Tehát egy teljesen normális dolog, amit el kell fogadni, hogy Ő ezt gondolja?

Figyelt kérdés
Nem konkrét gyerekeket utál, hanem a gyerekeket általában...
2020. jún. 18. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen el kell fogadni. Miért akarnád és hogy tudnád meggyőzni az ellenkezőjéről?
2020. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Én imádom a gyereket de elfogadom azt aki nem. Miért kéne mást tenni?
2020. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Normálisnak nem normális, de el kell fogadni
2020. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

A normális eleve nem létezik. Mit nevezünk "normálisnak"?

Kinek mi ugye.. Nálam maga az utálat nem egészen "normális" kategóriába tartozik. Ezer egy oka lehet ennek, de nem vagyunk egyformák. Báár én olyannal még nem is találkoztam, aki kifejezetten utálja őket, az azért erős, de olyanokat ismerek akik nem rajonganak értük, én is ilyen vagyok (: Pedig tökre szeretnek a gyerekek valamiért.

2020. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ez csak egy vélemény, és nem kezd népirtásba mondjuk, addig így kell elfogadni.
2020. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Fogadd el a velemenyet.


Majd,ha megoli a gyerekeket,azt bunteti a torveny.

2020. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Amig ezt semmilyen formában nem a gyerekeken vezeti le, akkor igen, ez csak egy vélemény.
2020. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen, el kell fogadni, hogy neki ez a véleménye, minthogy a nagy ellentábor véleményét is.
2020. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Teljes mértékig el kell fogadni. Nem kötelező szeretni a gyerekeket. Attól még, hogy valaki nincs oda meg vissza a gyerekektől teljesen normális ember.
2020. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nincs oda még vissza a gyerekekért, hanem saját bevallása szerint gyűlöli mind és már azt is nehezen viseli el, ha a közelében van egy.
2020. jún. 18. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!