Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az irodai dolgozók mind...

Girlll3 kérdése:

Az irodai dolgozók mind unalmasak?

Figyelt kérdés
Mintha nem lenne humoruk, de az is lehet rosszul látom. Többen is mondták, ismerősök, hogy nem szeretik őket, mert savanyúak. Tapasztalat?

2020. aug. 4. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Én ennek pont hogy az ellentétét tapasztaltam:D
2020. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Na megint egy "az " ....-k


Szerinted csak egyfajta irodai dolgozó van?

Csak egyfajta orvos / mérnök / manikűrös / tanár / stb. van...?

Szerinted az alaptermészet a foglalkozástól függ...???


Atyavilág, mondd, hogy nem vagy több 5 évesnél! :-DDDDD

2020. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Én is irodában dolgozom, a munkaidőm kb. 80%-ában poénkodom a többiekkel.


Nos...?

2020. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Atyavilág, mondd, hogy nem vagy több 5 évesnél! :-DDDDD



Már vénasszony, de valóban 5 éves szintjén:D De ne bántsuk az 5 éveseket:D

2020. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
:)))))
2020. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Pont ellenkezőleg, bár mondjuk az én ízlésemnek erőltetett a jókedvük.
2020. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Persze, nyilván. Az összes, kivétel nélkül. Mindegy, hogy recepciós, ügyintéző, jogász vagy közgazdász, esetleg adatrögzítő, vagy fordító... A lényeg, hogy IRODÁBAN dolgozik, tehát csak unalmas lehet. Logikus.
2020. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Irodai dolgozo vagyok, csak neha kikuldetesen Kinaban, Kanadaban, vagy indoneziaban.. :D
2020. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

En is irodaban dolgozom.


Amiket a könyvelés müvel neha szakmai szarvas hibàkat, azokon halalra röhögöm magam(online vagyunk csak kapcsolatban szal nem latjak) es meggyözödesem hogy drogoznak, vagy ilyesmi, de hogy nem tisztàk az 100 :)


Vagy amikor szàmonker engem a vezetés egy hiba miatt, a fönököm jelzi hogy ebböl botrany lesz, es az èrveim, szoval amikor magyaràzom a hibàt ami vegül is logikusan következett be, (en mindent le tudok racionalisan vezetni, ok, okozat összefüggesek eredmeny), szoval kivedhetetlenek az èrveim egyszerüen nem lehet rajuk mit mondani, es szoval amikor kerdeztem a fönit hogy nah mit szolt a felsöbb vezetés mi lesz belöle, csak nezett ram hogy hat ugy semmit, aztan egyszerre tört ki belölünk a röhöges de gyorsan illedelmesen visszafogtuk magunkat es haladtunk tovabb masfele inkabb.


Vagy mikor a kollega küldött ki folyamat a konkurencianak szamlakat, amiert ki is rughattàk volna mert titoktartasra vagyunk amugy kötelezve, es erre kövi alkalommal sem talalta el a cimzetteket helyesen.., fentröl màr csak annyi jött miutan kiüvöltöttèk magukat, hogy legalabb egy szàmlàt küldött jo cimre egyaltalan?? (Online kapcsolat ez is)

Nah ebböl is röhögögörcs lett.

Mert tulspilàztuk azzal egymas közt, hogy bakker örüljön hogy a sajat abszolut titkositott penzügyi kimutatàsait legalabb neki küldjük es nem veletlen masik cegnek...nah abbol lenne aztan vihar...szoval a lényegi kerdesekben viszont toppon vagyunk legalabb.

(Persze attol precizen lelkiismeretesen dolgozunk, a hibàk elé megyünk, a poenra vett kijelenteseket nem kell komolyan venni!)



Szoval humor az van irodakban csak külsösök ugy sem latnanak bele

2020. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Jut eszembe van fent egy rakat irodai humor is a neten.fotok.



Pl:

- amikor visszajön a szabirol a kollega es meglatja hogy a monitora tele lett teljesen post itekkel mig nem volt amiket el kell inteznie :D


-vagy amikor vki a fél fejet lefenykepezte es rargasztotta a monitorra igy aki belep (es szemben vele a monitor hatulja)azt hiszi hogy a gép mögött ül vki :D


Es rengeteg kép

2020. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!