Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tehetned, hogy fajdalom...

Ha tehetned, hogy fajdalom nelkul meghalsz, megtenned? Ha igen, miert kapnal a lehetosegen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképp. Egy ilyen nagyszerű lehetőséget nem lehet kihagyni.
2020. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
azon nyomban
2020. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Mivel hiszek a reinkarnációba,magam se tudom.Igazából szerintem élnék a lehetőséggel,mindig is kíváncsi voltam a halálra.Lehetséges,hogy nem értékelem eléggé az életem,de ez nálam sajna mindig ez volt.Kiskoromban is inkább érdekesnek találtam a halált,hamar felfogtam,hogy mindenek van vége,de az is egy új kezdet.Úgyhogy igen,élnék a lehetőséggel.
2020. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi vagyok, milyen jövőt kaphatok majd ebben az életben, szóval bármennyire is megszeretnék halni, nem tenném meg. Éppen ezért: sok boldog percet kaphatok még az élettől, mégha most minden tönkremenve látszik.
2020. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Fajdalom nelkul? De gagyi! Fajjon csak, annak legalabb van ertelme. Fajdalom nelkul eszem agaban sincs meghalni. Hulye azert nemvagyok :)
2020. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek nem faj a halal, annak vidam a temetese?
2020. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Mivel félénk vagyok és egy csicska jellem ezért nekem "megváltás" lenne, de tudom, hogy én ilyen rák vagy cukorbetegség -> szövődményeibe fogok megdögleni, de mivel félek, hogy megvakulok vagy lebénulok úgy is előtte lesz ilyen.


Szóval ha valaki jönne egy ötös lottóval vagy egy cián tabival az utóbbit venném igénybe, szóval igen. ( nyugi, nem adok tanácsokat semmilyen formában).

2020. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nam csak a tested fajhat (sot egy beteg testnek talan mar megvaltas a halal) ... na de a lelked, hogy itt kell hagynod minden jot, itt kell hagynod a szeretteidet, hogy befejezetlen dolgokat hagysz hatra? Ez is fajhat.
2020. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Utálom az ilyen kérdéseket, mert előugrik a sok depressziós agymosott ember akit ha egy aprócska kudarc is ér, már az öngyilkosságban lelik a megoldást. Őszintén szólva le lehet pontozni, de utálom az ilyen sírós-nyafogós embereket. Mi a fzért nem teszel érte ha szar? Miért jobb itt gyakorin bőgni? Azt hiszed ezzel megoldódik a problémád?

Higyjétek el, én nem utálatból írom ezeket a sorokat, mert én nagyon is szeretem az embereket, olyan területen is szeretnék tovább tanulni ahol emberekkel kell foglalkozni (eü), tehát nem vádolhattok meg azzal, hogy gyűlölöm az embereket magam körül, mert hülye lennék ennyi fizetésért ott dolgozni.

De egyszerűen nem jut el az agyamig, hogy (csak a példa kedvéért) ha kibuksz az egyetemről/nem találsz barátnőt akkor mivel leszel előrébb az által, hogy leírod ide a problémád? Max kapsz 2 választ, leírják, hogy ne aggódj, sorstársaid vagyunk, meg esetleg kapsz egy privátot ahova valaki odabiggyeszti, hogy nagyon sajnál és reméli rendbe jössz. Őszintén nektek ettől jobb lesz?


Ha kibuksz az egyetemről akkor menj és tanulj mást, ne sírj, ez előfordul, hogy melléválasztunk. Ha nem találsz barátnőt akkor próbálkozz online felületen, ott könnyebb. Ezeregy lehetőség van erre. De egyébként meg a nagy szerelmek akkor jönnek mikor nem is számítasz rá. De ha képtelen vagy önmagaddal kibékülni, hogy várod el, hogy komoly kapcsolatot ápolhass? Azt hiszed, hogy a környezeted nem veszi észre mennyire kifordultál magadból? Max neked nem tűnik fel. Az életedben pedig millióegy lehetőség van, hogy boldogan élhess. Csak ezt a végtelen rimánkodást kell befejezni és élni velük.

Remélem eljut néhány emberhez aki ilyen problémákkal küzd és észbe kap.

Minden jót kívánok mindenkinek!


UI: Nincs se barátnőm, se szakmám egyelőre, szóval nem mondhatjátok, hogy sikeres emberként írtam le ezen sorokat. Én se vagyok több tőletek.

2020. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez egy kerdes. Nincs mogotte semmilyen depressziom es sotetseg. Nem magamrol kerdeztem es nem masok alapjan dontenem el, hogy halok vagy sem. Masok valasza erdekel.
2020. aug. 5. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!