Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A masokat "banto" emberek...

A masokat "banto" emberek gyava, eloskodo szemetladak? Illetve aki bantja a masikat, az azert teszi, mert el akar venni tole valamit? (onbecsulest, penzt, lehetoseget, baratnot) 31/F

Figyelt kérdés

Nekem eddigi tapasztalataim alapjan ez jott le. Hogy akik masokat bantanak, azok aljadekok. Es itt most az ok nelkuli batasrol beszelek.

Szerintem aki mast bant, kihasznal, az olyan, mintha a masik ember eletebol lopna ( onbecsulest, penzt, lehetosegt, baratnot, elmenyeket).



2016. nov. 4. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
te még sosem bántottál senkit?
2016. nov. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen. Volt ra pelda nem is egyszer. de szeretnem azt hinni, hogy mara mar megvaltoztam, es szandekosan nem okoznek fajdalmat senkinek.
2016. nov. 4. 04:59
 3/5 anonim válasza:
Aki másokat bánt, az magával sem elégedett!!
2016. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, de van hogy a társaság nyomására kezdenek el valakit bántani. Csak hogy őt ne baszogassák... A kihasználása pedig általában feljebbjutás, vagy információk megszerzése érdekében történik. Borzalmas dolog, az tény.
2016. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Téged is bántottak az utóbbi időben, vagy miért írtad ki teljesen feleslegesen ezt a kérdést?

Azt akarod hogy kommentben együtt szidjátok az ilyen embereket?

2016. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!