Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg narcisztikus szemelyis...

Tenyleg narcisztikus szemelyisegzavar, vagy eletem nagy lehetoseget hagyom ki?

Figyelt kérdés

"Parom" kulfoldi, tavkapcsolat. Szexualisan teljesen odavan ertem, mar-mar betegesen(demiszexualis, szexmanias). Szex teren nagyon figyelmes velem. Egy ev alatt egy-egy kaven , uditon kivul semmit nem vett nekem. Allitja, h nem szerelmes, csak a testemet akarja birtokolni. Neha viszont annyira szep es elbuvolo, olyan szerelmesnek tunik. )kuldjek kepet minden nap a cuki arcomrol, velem akar aludni, imadja a foztomet, en vagyok az egyetlen gyogyszer, ami meg tudja gyogyitani. Nagyon okos, gyakran filozofal. Az en gondolataim hulyesegek, de az ovei bezzeg... feltekeny, meg nokre is (ok, van bennem biszex hajlam). Ha filmet ajanl, meg kell neznem. Amit en ajanlok 10-bol egyet nez meg. Az en zenem gaz, kizarolag neki van erzeke hozza, o tudja a tutit. Velem nyeregben erzi magat, mert ajnarozom. Valahogy mindig kihozza belolem. Erre a reakcio annyi, hogy jo. O csak akkor dicser, ha mar nagyon magam alatt vagyok, vagy ha a testemrol/szexrol van szo. Rengeteg dolgot inteztem neki a vizummal kapcsolatban, es kinevetett, h milyen bena vagyok, es szerinte ez semmi. Kepes voltam en hulye jelentkezni helyette online allasokra, mig o a haverokkal volt. Ok, ez az en hulyesegem. A maga kepere akar formalni, beleszol az oltozkodesembe, hajszinembe, a leendo tetovalasomba. Holott fel evig lesz meg Magyarorszagon, es utana vege. Mert Magyarorszag gaz hely, es nem jon ide tobbet.

Sokat tudnek meg irni, de remelem, ebbol is kiderul, hogy mennyi esely vsn ra, h narkopata. Elore is koszonom, ha tud valaki valaszolni.


2018. jan. 22. 11:20
 1/10 A kérdező kommentje:

Par napja azt mondta, h ez nem kapcsolat, csak szexet akar. Erre mondtam, h remelem, tudja, hogy valami nagyszeru dolgot cseszett el. A reakcio:😂 Mit?

Ezek utan nem valaszoltam. Erre megkerdezi, h mizu, es irjak neki, ha ismet normalis leszek.

2018. jan. 22. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire vágysz? Ha neked ez jó, hogy másodrendű polgár vagy a kapcsolatotokban akkor hajrá de a leírásodból szerintem látszik, hogy nem vagy ezzel elégedett.


Hiába szerelmes ha nem tudja kimutatni akkor az pont olyan mintha tényleg csak a szexre kellenél neki. (szerintem ha ennyire bunkó módon viselkedik a párjával akkor már eleve elcseszett egy személy és simán lehet, hogy tényleg semmit se érez irántad)


Növessz gerincet és legyél egyenrangú partner a kapcsolatban, ne lesd minden kívánságát, mert félig meddig azt, hogy semmibe néz te magad is táplálod azzal, hogy te mindent megteszel érte amit tudsz de nem állsz ki magadért, hogy viszonozza.

2018. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz ettõl a kapcsolattól,ez a pasas csak kihasznál téged.Vizumot intéztél neki,akkor csak erre kellettél.Akkor veszitesz,ha továbbra is ezzel a pasassal maradsz, te ébren vagy?
2018. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Teljesen igazatok van. Azonban nem konnyu kilepni. Neha napokig a fold felett jarok, olyan is tud lenni. Olvastam beszamolokat narkopatak volt parjaitol. Hasonlo szituban vannak: tudjak, hogy milyen alarwndeltek, kihadznaltak, megis... ha biztosan tudnam, h o is narkopata, egyszerubb lenne. Alig birom ki, hogy ne irjak neki. De egyelore tartom magam. Koszi meg egyszer!
2018. jan. 22. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy nárcisztikus személyiségzavaros. Már rég ott kellett volna hagynod.
2018. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Igy konnyebb, ha mas is megerosit. Termeszetesen mindig en erzem magam hibasnak.
2018. jan. 22. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Narkopata XD
2018. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem arab véletlenül a drága?
2018. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 ugyan már, az arabok nem csinálnak ilyet xD
2018. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem arab, de kozel. Miert? Honnan gondoltad? Vizum miatt?
2018. jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!