Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok aról a lányról...

Mit gondoltok aról a lányról akinek 30 évesen még nem volt barátja,szűz és még nem csokolozot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 22:53
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

#9

Értem miről beszélsz.

Igen,nehéz dolog ez .

2020. aug. 4. 23:20
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

Pont én is egy ilyen kapcsolatot keresek,csak hát szerintem ez nagyon ritka.

Jó lenne ha tényleg lennének érzelmek,sokan ki nevetnek de nekem egy ilyen kapcsolatra lenne szükségem hímként,de hát ebben a mai világban ez már nagyon ritka, ezenkívül fontosnak érzem azt is hogy mindent meg tudjunk beszélni egymással és boldogok legyünk mert ez elengedhetetlen,jó ha van szex is de az csak egy plusz az életben.

2020. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#12

Engem is kinevetnek azért mert arra vágyom hogy szeresen valaki.

Nem is értem mi ebben a vices.

2020. aug. 4. 23:41
 14/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem vicces.

De a valóság az hogy szerintem nem létezik önzetlen szeretet,a világ nem így müködik

2020. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Hát,sajnálom,bisztos van csak nagyon nagyon ritka,szerintem jó ha az emberek 5 százalékánál van ilyen.

Meg általában az emeberk olyanok ,hogy ha őszintén meg is tetszik nekik valaki vagy szerelmesek lesznek azt elengedik ,és utána nem találnak mást.

2020. aug. 4. 23:57
 16/38 anonim ***** válasza:

#13

Sok fajta ember létezik ezen a világon,nagyon sokan birkák nem szép kifejezés de ez az igazság,sokaknak nem kell semilyen érzés, romantika, szerelem stb..

Legyen szex aztán kész. Egyszerűen mi másmilyen emberek vagyunk akiknek nagyon is számítanak az érzelmek,mi enélkül nem tudunk rendesen működni egy kapcsolatban,akármilyen pozitívan is látom az életemet és bizakodó vagyok nagyon kis esélyt látok arra hogy találjak egy ilyen embert amit mi keresünk.

2020. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

#16

Én is igyérzem,de inkább egyedül leszek mint egy olyan fiú mellet aki nem szeret és én se őt.

Jó hogy te is így gondolkozol.

2020. aug. 5. 00:07
 18/38 anonim ***** válasza:
32%

#17


Ugyan ez gondolom én is.

Köszönöm,én is örülök neki hogy te is így gondolkozol.

2020. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted hülyeség lenne azt megkérdezi tőled hogy esetleg nem e lenne kedved ismerkedni?

Ha csak barátilag az sem probléma.

2020. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
15%
30 évesen még van időd de már keresgélned kell.
2020. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!