Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok aról a lányról...

Mit gondoltok aról a lányról akinek 30 évesen még nem volt barátja,szűz és még nem csokolozot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 22:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9%
Jól megérteném vele a közös hangsúlyt, mert férfiként, 38 évesen én sem éltem át még ezeket (sem)
2020. aug. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
14%
Ügyetlen, pedig pasit fogni nem nagy was it das.
2020. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

#22

Pasit találni nem is nagy cucc,ha csak ez lenne a cél,de szerelmet taláni nah ahoz már nagyon nagy dolog.

2020. aug. 5. 08:56
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

Hát én örülnék egy ilyen lánynak/nőnek, mint te, és szerintem egyáltalán nem gáz, hogy még nem csináltad ezeket a dolgokat.

Én se nagyon csináltam, pedig már 46 éves vagyok. :/

Valószínűleg különleges lehetsz, vagy legalábbis más, mint az átlag.

2020. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy valós kérdés?

De most komolyan 30 évesen ne sikerült megatalálni még?

2020. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
13%

Jó helyre jöttél kérdező ! Most aztàn bőven válogathatsz :D Itt az emberek 70-80%-a magányos , szűz férfiak . Akik persze nem azert tartanak itt , mint te . Hogy várják az igazit . Csak simán lúzerek . Gondolom már kaptál 5-6 üzenetet is bőven . 1 tipp : ne itt keress szerelmet :D

Amúgy nincs baj azzal hogy szűz vagy , de még csók sem volt ? Az azért eléggé furcsa ... inkább már különös .

2020. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mitől lesz valaki 'lúzer'?

Nem rakott meg elég nőt?

2020. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%

26-os:


Ki ezért lúzer, ki azért.

Lehet lúzernek nevezni a szűz lányokat, pasikat, de akkor ennyi erővel az is lúzer, aki beosztottként végig éli az életét egy vagy akár több munkahelyen is, és hagyja, hogy cseszegessék őt ott egész nap, nem?

De végülis előbb-utóbb akkor mindenki lúzerként végzi, hiszen mindenki meg fog egyszer halni, így te is, nem igaz? :/ Na látod...

2020. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
23%
Bocsánat a pontatlan véleményemért . Lehet nem is a lúzer a megfelelő kifejezés :D Csak simán álszent hogy ha egy 40 éves férfi a szüzességére azt az indokot használja h : " várja az igazi szerelmet " . Most nyílván nem a fiatal korosztályra gondoltam . Plusz szegény csajszit már most zaklatják valszeg :D
2020. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem is csajszi a kérdező 😀
2020. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!