Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen történeteid voltak az...

Milyen történeteid voltak az irigységgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akár veled szemben történt, akár te érezted ezt. Mikor voltak rád irigyek? Te mikor voltál az?

2020. aug. 5. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyet váltottam, illetve egy másik egységbe mentem ugyanazon helyen belül. Egy rokonom közszereplő. Amikor ezt megtudták a környezetemben lévők, furán kezdtek el velem viselkedni: nem negatívan, csak kellemetlen lett a dolog: érződött az irigység. Ezzel csak az a baj, hogy nagyon minimálisan ismerik az én életemet, és ha ezt a kettőt összevetnék, akkor nem lennének irigyek, sőt: lenne, aki inkább (ha csak egy napra is cserélne velem életet, akkor már az első 2 óra után) öngyilkos lenne...
2020. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én irigy vagyok mindenkire egy olyan dologért, amit én soha nem fogok elérni, de mindenki más képes elérni már gimiben, én meg felnőtt fejjel egy csicska vagyok hozzá.
2020. aug. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!