Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik túlsúlyosak, de semmit sem tesz ennek érdekében, hogy lefogyjanak, viszont rá két napra sír, hogy ő milyen kövér és csúnya? Persze, vannak a mentális betegséggel rendelkezők és olyanok, akiknek valami betegségük van (habár, már olyanra is lehet dietetikust találni). Most nem róluk beszélek. De például, én már nem egyszer találkoztam a való életben és az interneten is olyan emberekkel, akik túlsúlyosak és semmit sem tesznek annak érdekében, hogy lefogyjanak és mindenféle egészségtelen kaját esznek, viszont két nap múlva sírnak, hogy ők milyen kövérek és csúnyák. Én ezt most nem bántásból írom ki, mivel rajtam is volt 10 kg plusz súly, de én tettem érte, hogy jobb legyek. Persze, ha ők így érzik jól magukat, akkor rendben, de akkor könyörgöm: ne sírjanak 4 nap múlva, hogy nekik milyen rossz.

2020. aug. 5. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam nagyon sokáig. 2.5 éve 185 cm mellé 110 kg voltam, ekkor határoztam el kb. már 5-ödszörre, hogy teszek érte valamit. Leadtam 10 kg-omat, aztán jött egy családi tragédia, összetörtem, depressziós voltam kb. 2 évig. Ez meg is látszódott a súlyomon, mert az alatt a 2 év alatt visszaszedtem azt a leadott 10 kilót meg mellé még egy 10-est.


Viszont ez alatt a 2 év alatt elegem lett abból, hogy nem vagyok képes tükörbe nézni anélkül, hogy ne kapjon el a hányinger. Azt hiszem, hogy sikerült végre egy olyan elhatározásra jutnom, ami kitart akkor is, hogyha éppen nincsen motivációm.

2020. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló: Elmagyaráznád nekünk, hogy miről beszélsz? Mert se én, se a többi ide tévedő nem érti, hogy mit mondasz (a pontozásból ítélve). Kérlek magyarázd el.


11.-Sajnos ilyen is van... DE te legalább próbálkoztál, viszont sok más olyan ember van, aki meg se próbálja, csak rinyál. És én nem is azokról beszéltem, akiknek valami rossz dolog történt az életébe és még a történtek hatása alatt van. Én is így szedtem fel 10 kg. Nagyon sok kitartást és remélem, hogy sikerülni fog! 😄

2020. aug. 5. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!