Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire ideges egy pillanat alatt? 20/L

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem hogy meg tudnék verni valakit, ha beszól vagy idegesít és abszolút nincs türelmem hozzá! Könnyen elvesztem az önuralmam és ilyenkor általában mindent sötéten és rosszul látok, kiabálok, az etvagyam is elmegy. Sokszor ez napokig is kitart!

Ti hogy nyugtatnátok le magatokat? Van valami bevált módszer?



2020. aug. 7. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én magneB6-ot szedek, sok idegtől ment, van a családban ilyen hőzöngő ő is szedi. Hasonló idegnyugtatót is lehet szedni.
2020. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mozgáson, sporton esetleg gondolkodtál már? Szerintem ez sokat segíthetne a felgyülemlett feszültség levezetésében.
2020. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sportolok én eleget a munkába
2020. aug. 7. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Megtudod ezt a problémádat beszélni (nem online, hanem a valóságban) valakivel a környezetedben? Lehet ha kibeszélnéd magadból segítene. Esetleg nem lehet, hogy a munka miatt van?
2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van, persze de sokszor ők is idegesitenek

Munka miatt csak frusztrált szoktam lenni

2020. aug. 7. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted? Direkt provokálnak téged és beszólogatnak vagy nem szándékosan?

Nekem a zene hallgatás sokat segített.

2020. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sokszor direkt csinálják

Mindig adnak rá okot hogy ne legyek nyugodt főleg a családom...

Múltkor odáig fajult a veszekedés hogy kitörtem az ajtó ablaküvegét

2020. aug. 7. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Magnézium! Tényleg elképesztően sokat segít. A legjobban akkor jársz, ha valami B komplex vitamint választasz. (B6, B12, vas, magnézium) Valamelyest pótolják a szervezetből hiányzó ásványi anyagokat és vitaminokat, sokkal nyugodtabbá tesz.


Egyébként a sport tényleg nagyon jó lenne stresszlevezetésnek, de megértem, hogy nem szeretnél még egy plusz elkötelezettséget.

2020. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!