Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hasammal,...

Mit csináljak a hasammal, hogy ne hízzak vissza pillanatok alatt?

Figyelt kérdés

Három hónap kemény munkám ment tönkre kemény egy hét alatt. Hasról gyönyörűen fogytam le, öröm volt nézni magamra, most ráment a plusz kiló. Pillanat alatt. Azt tudom, hogy nekem enni vétek, mert szinte a levegőtől is hízok. Ha eszek, rögtön látszik rajtam. Na, most volt vizsgaidőszak, keményen meg kellett fogni a tanulást és jött egy stressz, ami miatt leadtam a sportot és többet ültem. Idegesség lett az eredménye. Nem tudok jól futni sem csak kisebb 150 m-t egybe, eddig 300-at tudtam egybe és ez nagy romlás. Van egy hónapom a tempót, mindent helyre tenni, mivel, ahol dolgozni fogok, oda kell a fizikai erő. Szeretnék tanácsot kérni, hogy most mit tehetnék? Azt nem tudom megtenni, egész nap nem eszek. Egy tányérral eszek naponta. Estére egy sütemény negyede (filmezés :) ), reggel kis csoki, rudi. Tényleg nem eszek sokat, sok minden kuka, úgyhogy minimális a főzés is. Gyakorlatot végzek rá (has), de úgy tűnik nem nagyon megy lefele. Mit tehetnék, hogy újra leadjam ütemben, vagy mikor egyek, hogy ne ragadjon meg (jelenleg dél, kora du. eszek).


Köszönöm a válaszokat, segítséget.



2020. máj. 31. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha 150 métert se tudsz lefutni, akkor tényleg bajok vannak...
2020. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem a levegőtől hízol, hanem az állandó nassolástól. Egyél normálisan naponta 3x, és ha nem megy a futás, akkor sétálj legalább egy órát.
2020. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja... plusz stressz.
2020. máj. 31. 18:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha én naponta 3x ennék, akkor hordócska lennék :D Egyszerűen csak nem szabad ennem. Holnap meg pluszba nekiiramodok nagy távra és beleedződöm. Muszáj drasztikusan csinálni. Az lesz belőle.
2020. máj. 31. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Az étkezést csinálod rosszul. Azt kéne rendbetenni, mert futhatsz 10 kilométereket is akár, ha még mindig túleszed magad. A koplalás meg nem segít hosszútávon.
2020. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A napi 3 étkezés nem mindegy, hogy mi. Neked csoki, süti, akkor nyilván nem fogysz.
2020. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétumok nélkül nehéz bármit mondani. Korod? Nemed? Magasságod és súlyod? Milyen módszerrel fogytál le és mennyit, mennyi idő alatt pontosan? Mennyit mozogsz? Van tudomásod szerint bármilyen egészségügyi vagy hormonális problémád? Ezeket írd le, és akkor talán tudunk segíteni.
2020. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Igazuk van az elottem szoloknak, ha mindennapos a csoki, suti, edessegek, nem fogsz lefogyni.

Eletmodvaltasra lenne szukseg, ami hosszabb tavon is tarthato.

Ha valaki, en imadom az edesseget, rengeteg dietas nasi van, ami edes es finom es lehet enni dieta alatt is. :) (Zabpalacsinta pl. Turokremmel megtoltve, natur joghurt+gyumi lefagyasztva es kesz is a fagyi, stb.)

Elhatarozas kerdese. Nem egyszeru eleinte, de csak egyszer kell magad elhatarozni. Es nem hizol mindentol, csak mondjuk csoki helyett megehetnel ket nagy szelet csirket zoldseggel vagy reggelire zabpelyhet banannal. :P

2020. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

A hasi területet nehéz folyamatosan laposan tartani. Nem hiszem, hogy ilyen gyorsan meghìztál volna, valószínűleg, hogy inkább puffadásról, vìz felgyülemléséről van szó.

Szerintem sem kéne napi 3x enned, inkább csak napi 1x, ìgy alacsonyan marad az inzulin szint, kiürül az elraktározott vìz, és beindul a zsìrégetés. Ha napi 16 órát nem eszel, csak a maradék 8-ban egyszer-kétszer akkor látványosan csökkeni fog a haskörtérfogatod!

2020. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Puffadásra különben már én is gondoltam. Ha nem eszek, akkor érzem jól magam. de én még olyat nem láttam, hogy valaki eszik és rögtön van hasa, teltségérzete van és másnapig úgy is marad. Családtagom eszik, valamikor két tányérral is, de meg nem mondaná róla senki.


Az előzőekre: Eddig ugyanúgy ettem csokikat (reggel,este). Ételből vettem vissza és tejet ittam, amire most visszaálltam. Nekem kellemes edzés előtt fél órával egy fél pohár tejet inni. Illetve a hasizom gyakorlat segített sokat, most azt is visszavettem.

2020. jún. 1. 09:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!