Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek azok...

Csak engem idegesítenek azok az emberek, akiknek soha nem jó az időjárás, télen a nyarat, nyáron a telet várják, és egy napot nem bírnak ki panaszkodás nélkül?

Figyelt kérdés
Januárban miért nincs már tavasz és zöldellő növényzet, hogy képzeli a hó, hogy esik, tavasszal miért szeles az idő, nyáron hogy merészel meleg lenni, ő már elolvad, ősszel miért esik az eső, stb. Egyszerűen soha nem jó semmi! És nem, nem a télen-nyáron szabadban lévő munkások panaszkodnak zömében...

2020. aug. 8. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Zavaró, de ezeket már próbálom elengedni a fülem mellett.
2020. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Kezeltesd magad.
2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kezeltesse magát az, aki mindenen rinyál, és aki ezt tartja normálisnak!
2020. aug. 8. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Az ország nagyobbik részének elég sz@r a hangulata, nem véletlenül. Akik jobban érzik magukat, azok jó pozícióban vannak, vagy szimplán szerencsések.
2020. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem csak akkor idegesítenek, ha hallom a panaszkodásukat. Ez ellen pedig próbálom a lehető legtöbbet megtenni.
2020. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az állandó panaszkodás az segít? Egyébként nem feltétlen, sokszor tapasztalom azt, hogy akiknek igazán lenne okuk panaszkodni azok próbálnak derűsek és pozitívak maradni, és azok panaszkodnak inkább, akiknek nagyon nem kellene.
2020. aug. 8. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ez másra is igaz nem csak az időjárásra. Sok embernek valahogy már szokásává vált a panaszkodás. Én próbálok keveset kommunikálni velük mert engem is lehúznak, és a pozitív emberek társaságát keresem. És nem azért mert nincs problémám, hanem mert az ilyen pozitív emberek nekem egy plusz töltetet adnak.
2020. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, minden időjárást, ami vagy 15 fok alatt vagy 25 fok felett van, szívből gyűlölök.

Nem hangoztatom, jobb nem lesz tőle semmi, meg változni se fog, de ettől független baromi sok bosszúságot okoz, hogy novembertől februárig folyamatosan beteg vagyok, nyáron meg nem tudok aludni a melegtől.

Majd ha egyszer találok egy országot, aminek élhető a klìmája és meg is lehet élni, akkor megoldódik a probléma.

2020. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De legalább te nem hangoztatod. Télen én is szoktam betegeskedni, mondjuk, attól függetlenül nagyon szeretem az igazi, havas telet, akárcsak a meleg a nyarat.
2020. aug. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!