Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eladónak mi járhatott a...

Az eladónak mi járhatott a fejében? (Nagyon rövid történet!)

Figyelt kérdés

Egy drágább üzletben voltam, ahol szerettem volna egy szép zakót venni, amit évente pár alkalommal fel tudok húzni, és remélhetőleg nem hízom ki az évek alatt. Kinéztünk egy nagyon szép darabot az eladóval, aki utána többször visszakérdezett, hogy biztosan ebben az árkategóriában gondolkodom-e.


Az járt a fejében vajon, hogy:

a) Nem nézte ki belőlem, hogy meg tudok venni egy olyan árú zakót.

b) Csak jót akart, mert vannak olcsóbb zakóik is

c) Egyéb (De akkor mi?)


2020. aug. 8. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki. Simán lehet A is, B is vagy teljesen más is.
2020. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen A
2020. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt már hasonló csak autó vásárlásnál. Biztos hogy a fullextrásat akarom? Igen biztos! De az ennyibe kerül. Tudom rohadj meg! Amúgy én elég ruppótlannak nézek ki. Nem nagyon foglalkozok a ruhával.
2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barmi is jart az eszeben, ez nagyon bunko szereptevesztes volt.

Kedvenc esetem, mikor cernat kerestem egy bezs anyaghoz. Nem onkiszolgalo volt az uzlet. A no elemtett sargas, barnas varrocernakat. Mondtam, meg a kozelebe sem jarnak. Azt mondta, ezek vannak csak. Es mik azok a bezs szinuek, mutattam. A no ramnez. Az draga. Nem tudtam lecseszni, annyira megdobbentem. Kb 15 kulonbozo arnyalat volt, ami mind jobb volt. Kertem abbol. Nemet gyartmany volt, es egy piti tetel. De ha nem ilyen kaliberu vasarlas lett volna, akkor is mondja azt, hogy az Aston Martin viszont ennyi es ennyi.

2020. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a bölcsi választásnál volt hasonló.

Csak magánbölcsi/családi napközi jöhetett szóba, mert falun lakunk ahol nincs bölcsőde, a közeli nagyváros állami intézményeibe, kötelező felmutatni a városi lakcímről szóló lakcímkártyát.

Így maradt a magánút. Az egyik kinézett bölcsibe a vezetőnő elmondta, hogy ők nagyon drágák (33 eze/hó) és ő javasolná, keressünk olcsóbbat. Többet nem is kerestem őket. Mi alapján dönti el nekem mi a drága.

A te esetedben 50-50% A és B verzió. Én egy ideje online veszek ruhát, de sok ismerősömtől hallottam, hogy egy drágább boltból kinézik az embert, megjegyzéseket tesznek.

2020. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!