Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigánylányok miért beszélnek...

A cigánylányok miért beszélnek olyan csúnyán?

Figyelt kérdés
Azt mondják Agyhalott meg csíra,milyen nyelv az ilyen? Tiszta ocsmány.

2020. aug. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Cigány vagyok, úgyhogy ezt azért kikérem magamnak...


Minden esetre ez olyan, mint nektek a folyamatos ''bazdmeg"-olás. Ezt "tanuljuk" ...

És nem minden cigány lány. Én pl nem szoktam így beszélni, de van olyan osztálytársam aki magyar és ugyan úgy beszél, mint ha cigány lenne

2020. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
A nem cigány összes tini ismerősöm is mind így beszél. Mit zavar téged? Biztos jobban szórakoznak az életben, mint te.
2020. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert buták, csoda hogy magyarul meg tud szólalni.
2020. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Azért hogy a hímeknek legyen mibe belekötni.
2020. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ez ugyan úgy magyar emberekre is vonatkozik.

Legyen az erőszak, vagy betörés.... mindenki ugyanúgy csinálja.

Ismerek olyan cigány not v családot aki sokkal kulomb ember mit bárki más.

Vannak normális emberek is ahogyan az 1# is.

Én pl szeretnek egy cigány barátnőt v nőt, csak privin írom meg hogy miért??!! F

2020. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A primitív emberek beszélnek csúnyán. Kicsi a szókincsük. Valamivel nyomatékot kell adni a mondandójuknak.
2020. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
77%
Csak nézd meg, hogy beszélnek egyes cigány szülők a gyerekeikkel. Ahol a "rák a szived minek szültelek meg" megy, ott a gyerek is így fog beszélni már egész kiskorában, ahol pedig kulturáltan szólnak hozzá, ott a gyerek is ismerni fogja a kérem szépen-t, a köszönést és a légy szívest. Ez nem csak a cigányokra érvényes, magyarnál is hallottam már hasonlót, csak pl. ahol felnőttem, sok volt a putris cigány és ott ez gyakoribb volt. Még ki is csúfolták a dolgozó, rendes, normálisan beszélő cigányokat.
2020. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%

Nekem a szomszédom cіgány, a minap a 4 éves gyerekét úgy szólította, hogy gyere már te gec@... És még nem is putrisok, kertvárosban lakunk. Az apja külföldön dolgozik, az anyja nem cigány (talán félig), de az is úgy viselkedik, mint egy putris.

Mit is várunk, hogy fog beszélni a gyerek, ha az édesanyja ilyen egy állat.

2020. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!