Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szépek a cigánylányok? Miért...

Szépek a cigánylányok? Miért nézik nézik le őket akkoris hogyha normálisak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Kényelmesebb dolog előítéletekkel beazonosítani a világban jelenlevő dolgokat, mint a valóságot integrálni a tudatba folyton.
2014. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Szépek, de a cigány fiúk még szebbek :$ :P
2014. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Vannak szépek igen, akik ráadásul műveltek és ápoltak egyben, mindig megnézem őket ha felkeltik a figyelmemet.

Rendszerint a legtöbb ember előítéletes velük szemben, egy kalap alá veszik mindegyiket, azelőtt elkönyvelik a csajt mikor meglátják, esélyt sem adva a beszélgetésre vagy megismerésre.


Egyébként ma reggel vártam a villamost, és közel állt mellém egy szép vélhetően cigány csaj, de előttem szállt fel, én meg követtem és leültem mellé :)

Amikor egy helyen szálltunk végig néztem, Ő is engem.

21F

2014. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyes,nagyon komoly szöveg...👏😔
2014. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 811 ***** válasza:
83%
alapvetően fiatalon van csomó aki szép, de egy idő után egyre rondábbak
2014. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem szépek

1% normális. most akkor??

2014. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szépek a cigánylányok?"

Ez eléggé szubjektív, emberfüggő dolog hogy ki mit tart szépnek. A cigány lányok között is vannak - legalábbis számomra - szépek és számomra nem annyira attraktívak.


"Miért nézik nézik le őket akkoris hogyha normálisak?"

Induljunk ki abból az alaptézisből, hogy nem csak a külső - az általad emlegetett külső kinézet - ha nem a "belső", lelki tulajdonságok, a viselkedés, az általa elkövetett tettek is.


Mert lehet egy lány - etnikumi hovatartozástól függetlenül - külsőre bármennyire szép is, ha kihasznál, megcsal, átver, kulturálatlanul viselkedik, sok jóra nem számíthat.


De tegyük fel, hogy maga az emberi egyed lelkileg/viselkedésileg is optimális tulajdonságokkal bír.


Ekkor van még pár tényező: ez a család, az etnikumi, vallási hovatartozása.


Ha a családja, vallási közössége, az az etnikumi réteg amibe tartozik nem képes a többségi társadalomnak megfelelő viselkedési normákat betartani, akkor a tapasztalatok (és ezek sajnos nem előítéletek!) alapján lehet hogy az első találkozáskor előítéletei lesznek az embernek az adott egyeddel szemben.

2014. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
#2 bilincsben.
2014. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanúgy vannak köztük szépek, kevésbé szépek és rondák is. Az biztos, hogy sokuknak jó érzékük van az öltözködéshez, külsőségekhez.
2014. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Ebből a kérdésből árad a provokatív rasszizmus!
2014. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!