Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, akivel...

Van olyan ismerősöd, akivel összevesztek, kibékültök, megint összevesztek, megint kibékültök?

Figyelt kérdés
De csak apróságok miatt, vagy te, vagy ő megsértődik, de utána "szent a béke" az újabb összezörrenésig. Most nem házastársi vitákra gondolok.
2020. aug. 8. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hàt hogy aprosàg e. Nekem nem.

Xy rokon folyamat kavar vmit tosdzindulatulag pletykal rolam es a beszolasaival le is éget pl csaladi partin.

Mindig ugye megbocsatas mert màr öreg, a masik arca pedig tünderi amugy.


Miota màr àllandosult, reflexszerü lett a gyomorgörcsöm, ha csak hiv is, azota ignoràlom abszolut.

2020. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen legjobb barátnőm volt, egyszercsak nem kértem bocsánatot többet, mikor a semmin besértődött, azóta nem beszélünk és mázsás tehertől szabadultam meg, mint kiderült. Furcsálltam is, hogy hiányzik, de valahogy megkönnyebbültem, hogy nem kell a kedvében járni 0-24-ben... Persze így tízen év után ha barátkozni akarna, nem lenne bajom, nincs bennem harag, de nagyon közel nem engedném magamhoz többet.
2020. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy kolléganőm ilyen. Mindig ő durcizik be valamiért, én nem igazán foglalkozok ezzel, mert a munkára nincs semmilyen kihatással és nem csak velem ilyen. Legtöbbször azzal jön (de másokkal ugyanígy), hogy én ezt vagy azt mondtam róla, ami azért sem igaz, mert tőle hallom először. Ő persze bebeszéli magának. Kicsit dilinkós ebből a szempontból.
2020. aug. 8. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még rosszabb, mert meg sem bízik benned, inkább azt hiszi el, amit mások mondanak, a te szavad ellenében. Szerintem maradj vele munkakapcsolatban csak, nem érdemes barátkozni vele, csak pazarolja az ember az ilyenekre a jó szót.
2020. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a 2-es mondott, nekem is volt egy hasonló barátnőm. Mikor megszakította velem a barátságot, a furcsa az volt, hogy felszabadultnak éreztem magam. Örültem, hogy nem kell állandóan vele lógnom. Igaz, sajnálom, hogy véget ért. Elég problémás természetű volt, aki félt az egyedülléttől és mindenkit magához akart láncolni. Egy volt iskolatársa mondta, hogy gyerekkori traumája miatt lett ilyen. Mindig közös programokra akart járni a barátaival. Ha nem értek rá, mindig megsértődött. Sőt, ennyi idő után úgy érezte, hogy csak kihasználják őt. Ez valóban nem igaz, mert őmaga használta ki őket, csak azért, hogy ne legyen egyedül.
2020. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!