Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki nem tud...

Milyen ember az, aki nem tud összeveszni senkivel?

Figyelt kérdés
Ma azt mondták nekem, hogy nem tudnák belőlem kinézni, hogy bárkivel is össze tudnék veszni. A munkahelyemen volt egy nő, aki kipécézett magának, mindenért lecsszett, viszont mivel minden hibámra felhívta a figyelmet, könnyen belejöttem a feladatomba, ezért a névnapján vettem neki csokit, és megköszöntem, hogy a szemembe mondja, ha valami hülyeséget csináltam. Azóta nem kiabál velem. Ez jó vagy rossz?
2018. okt. 11. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, szerintem zseniális húzás volt!
2018. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nem tud vagy nem akar, nem tartja érdemesnek a gyakorlatban keveredik, mindenesetre konfliktus kerülőnek nevezik.
2018. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Jó, mert egyrészt rájöttél, hogy igaza volt, másrészt meg sokkal gyorsabban fejlődtél, mert nem lázadtál, hanem változtattál.


Isten is ugyan így tesz, ha hallgatsz az intésére, és betartod a törvényeit. Ugyan előtte mindig megjelenik a kisértő, de ha mint a cövek megállsz, az áldás nem marad el.


Te is kaptál áldást, mert egyszerűbb az ostoba embernek lázadni, mint sem végig gondolni a miértet, még akkor is ha nyersen szólt a dolog, és a büszkeségedet bántotta.

2018. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én "legendásan" nyugodt vagyok. Amióta az eszemet tudom, mindig kerültem a másokkal való konfrontálódást. Utálok veszekedni! Ami nem feltétlenül jó, mert az emberek hamar észre veszik, ha valaki nem áll ki magáért, és mindig bele fognak kötni!

Sajnos, ez is az egyik fõ ok, hogy 26 éves létemre még nem volt 7 hónapnál hosszabb kapcsolatom(az is csak egyszer), mert kerülöm a konfliktus helyzeteket, és inkább odébb állok, es rájagyom az illetõre.

Igyekszem változtatni ezen, de nem egyszerû.

2018. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is utalom a veszekedést. Kiállok magamért, ha nekem van igazam, de ha úgy járok, amit leírtál, akkor mielőtt bármit cselekednék, végigrágnám, hogy igaza volt-e.

Alapvetően kompromisszum képes és kompromisszum kereső ember vagyok, arra megyek, hogy mindenkinek jó legyen a megoldás.

Sokan kihasználják ezt... ugyan annyira rossz dolog ez, mint jó szerintem

2018. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1920-as évek elején Warren G. Harding volt az USA elnöke. Folyton kerülte a konfliktusokat, mindenkivel barátságos és szivélyes volt, senkire nem tudott haragudni, vagy bármi rosszat szólni. Pont emiatt tartják minden idők egyik legrosszabb és leggyengébb amerikai elnökének. A barátságos viselkedésével a rendkívüli belső gyengeségét és bizonytalanságát próbálta leplezni. (Szóval ha te is ilyen vagy, sose legyél politikus!) :)
2018. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked még jó az idegrendszered! :)

A legtöbben vagy megfojtották volna azt a libát, vagy otthagyják a munkahelyet. Egyik sem jó megoldás. Folyton visszavágni, meg parasztnak lenni pedig sok energiát emészt fel.

Én sem szeretek veszekedni senkivel. Voltam már bunkó emberekkel, de mindig megbántam. Az valahogy nem én vagyok. Inkább megpróbálom a hasonló módon gondolkodó emberekkel körülvenni magamat.

Sajnos legtöbbször ha ráhagyod valakire, rögtön azt gondolja, hogy ő győzött. Pedig ez nem igaz! Csak nem akarod meggyőzni, hogy hülyeséget beszél/gondol, és nélküle fogod megvalósítani amit elterveztél.

2018. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem létező. Mindenkit rá lehet venni veszekedésre, csak van akit nehéz.
2018. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!