Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz embernek hittem és...

Rossz embernek hittem és összevesztem vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy baráti társasággal voltunk és odajött egy srác. Beszélgettünk, mindenki becsípett és összevissza hazudozott nekem és próbált rám nyomulni. Figyelmeztettek, de nem vettem komolyan. Mondták, hogy azonnal tiltsam le, meg ne próbáljak neki visszaírni. Egy barátnőmet is zaklatta, majdnem félévig, már a pasijának kellett közbeavatkozni, de az sem hatotta meg.

Utána kitalálta, hogy egy másik barátnőmnek hitt, akit pont zaklatott, ezért beszélt velem, neg lepróbáltam smárolni, másnak adtam ki magam stb. Ezt visszamondta egy ismerősömnek,nonszensznek tartottam, össze is vesztünk.

Utána rám írt, de elküldtem a francba. Kereken 2 hónapja zaklat, hiába tiltottam bárhonnan le.


2018. szept. 7. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj haza. Részeg vagy.
2018. szept. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem kéne ribiként viselkedni és összevissza berúgni, és nem járnál így! Most szenvedj csak miatta!
2018. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz te értelmesen fogalmazni?
2018. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!